Хълца или рита?

  • 2 797
  • 37
# 15
Рано е за хълцане! Към 6 месеци някъде почват да хълцат. Значи са били ритничета, радвай им се, страхотно чувство! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 16
Аз ритници не съм усещала. Към началото на 6-тия месец бебека се разхълца.
Виж целия пост
# 17
Моя бебо го усетих да хълца в 5ти месец. Беше ритмично 5 минутно хълцане, движенията са едни и същи и постоянни, няма как ди ги объркаш. Първите няколко пъти беше сладко и приятно, ама после ми стана мааалко досадно  Simple Smile защото той започна да хълцука по 3-4 пъти на ден, кажи-речи през ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 18

и моето бебе много хълцаше докато бях бременна - страшно му се радвах! почти всеки ден хълцаше! после като се роди хълцането си продължи, но аз вече не му се радвах толкова много... да не кажа, че страшно го мразех! в първите дни - тъкмо се нахрани и заспинка доволно, започва да хълца и се буди.. тя се мъчи, аз се мъча... добре, че нещата се оправиха! и досега хълца, но е толкова неприятно!
Simple Smile

но и според мен става дума за ритниче тук, рано е за хълцане! Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Моето бебе много хъцаше още от корема  Grinning, но го усещах чак в последните месеци. Първото ритниче към началото на петия месец усетих.
Виж целия пост
# 20
определино хълц в последните месеци, моето момченце по 3 пъти на ден хълцаше и то продължително  Crazy ех липсват ми тези ритничета.....
Виж целия пост
# 21
Мнооого е рано за хълцане Grinning,аз въобще усетих бебо 20 г.с.,а за хълцането към 7ми месец,то няма как да се обърка,на равни интервали,късички при това, се усеща...
Виж целия пост
# 22

и моето бебе много хълцаше докато бях бременна - страшно му се радвах! почти всеки ден хълцаше! после като се роди хълцането си продължи, но аз вече не му се радвах толкова много... да не кажа, че страшно го мразех! в първите дни - тъкмо се нахрани и заспинка доволно, започва да хълца и се буди.. тя се мъчи, аз се мъча... добре, че нещата се оправиха! и досега хълца, но е толкова неприятно!
Simple Smile
Все едно аз съм го писала  Joy Случвало се е да ме буди през нощта с това хълцане  Heart Eyes И на мен все още на моменти ми липсват тези усещания  Heart Eyes
Към авторката - най-вероятно те ритат  Mr. Green Има време и за хълцане  Wink Наслаждавай се максимално на тези усещания  Hug
Виж целия пост
# 23
И моята щерка е голям хълцук още от 5м. в корема ми хълцаше и сега си хълца, че даже се ядосва и се дразни  Mr. Green В 14 г.с. може би е ритниче, а хълцането при мен се усещаше като ритмично подскачане на корема  Crazy
Виж целия пост
# 24
Еее, като ви чета ме обзе една носталгия  Two Hearts
Опитвам се да си спомня кога беше...май около петия месец.
Виж целия пост
# 25
Най - вероятно те побутва бебчето:) Хълцане аз започнах да усещам в началото на 7 ми месец, нали се дължи на поглъщането на околоплодни води, няма как да усетиш хулцане толкова рано Simple Smile
Виж целия пост
# 26
А как се усеща хълцането?  newsm12
и аз винаги това съм се чудела Thinking
Виж целия пост
# 27
А как се усеща хълцането?  newsm12
и аз винаги това съм се чудела Thinking

Ами ритмично подскачане на корема през няколко секунди / само как го описах /  Simple Smile дано сте ме разбрали Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Първите движения на бебето усетих в 18 седмица, а хълцане в края на 7 месец, усещам го като по-продължително и ритмично тупкане отвътре.
Виж целия пост
# 29
А как се усеща хълцането?  newsm12
и аз винаги това съм се чудела Thinking

Ами ритмично подскачане на корема през няколко секунди

И не само се забелязва подскачане на точно 1 място на равни интервали, ами и усещането е такова.
Хълцук усетих от 6-я месец нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия