130 мартенички в САЩ очакват своята малка "Пенда". Успех, Лени !

  • 27 682
  • 740
# 120
http://www.buddyfruits.com/en/where-to-buy
za печалните души к всеки ден се борят с мисълта "какво има за обяд" (освен за вечеря ooooh!); сравнително читав продукт,децата го харесват много

Как е възможно сок отлежавал с седмици/месеци извън хладилник да е без нищо друго освен плодове вътре  newsm78
и мерси отново за стиснатите палци  Hug
Виж целия пост
# 121
bez да претендирам за особена меродавност-има плодове к след минимална обработка (мисля тип пастьоризация)седят дълго при определени условия.Това обяснява защо видовете такива скуизъбълс са ограничени и не са от всеки плод.Знам че ползват космическа технология Grinning и трикът е в комбинацията плод-опаковъчен материал.Не ми е супер чудно защото и ябълка пюрето к моите деца ядат на поразия седи в магазина с месеци,а според съдърж.няма нищо освен ябълки в него.Това не замества фреш плод или навика около него,но е чудесен лънч бок пълнител/снак за моите стандарти,макар сигурно да има някакъв скрит презерватив (не са ли длъжни да пишат всичко?? newsm78)
Виж целия пост
# 122
 Спомням си баба на времето правеше сокове и нектари  без да добавя захар и си седяха в стъклени бутилки по година. Вареше, стерилизираше...
Здравейте мами!   bouquet
 
По образование съм техник-озелените.Как стоят нещата с детските гради,ако има такива,разбирасе и кое е по евтино бавачка или детско заведение?Какъв доход трябва,за да се живее нормално?
Всяка информация ще ми е от полза.
Нямам представа как се плаща твоята професия и как се търси. Градините са доста скъпи, около $1000 и на горе за месец. За наемите, зависи в кой град и какъв квартал. Има градове в които без кола не може. Конкретен отг. не мога да дам с колко ще се справиш. С кави документи пристигате?

Лени, пожелавам ти всичко да ти се нареди както да е планирано!
Виж целия пост
# 123

прекалено общи са въпросите ти, не може да им се дадат отговори. зависи с какъв статут ще пристигнете, каква подкрепа ще имаш, къде ще живеете, на какво ниво ти е езика и още много неща. ако искаш да получиш смислени въпроси, трябва да си конкретизираш въпросите. успех!

h_angelova, честит син! много здраве и късмет в живота ви желая!
Виж целия пост
# 124
 Ех, тука по едно време беше доста весело в петък вечер.
Виж целия пост
# 125
slim763, много зависи от това с какъв статут ще си, колко английски знаеш, къде ще живееш, това за намиране на работа. Нямам на представа дали въобще имат нужда/недостиг на такива специалисти, за да търсят и спонсорират чужденци. Стандарта на живот е много различен в различните щати, от наем на апартаменти, такси за градина, заплащане и т.н...

Виж целия пост
# 126
Е, като почнете така значи...Simple Smile. Кой каквото сам си направи, няма кой друг да му го направи:)

Айде, наздраве кой с каквото и както.
Виж целия пост
# 127
 Ах, Цонна! Сърцето ми трепна като те видях!
Наздраве по случая Laughing
Виж целия пост
# 128
Айде Цоне, раздай картите и да почваме бирата  Mr. Green
Ние сме тук като Информ  Бюро, всеки 2ри пост почва с : имам въпрос??? не че е лошо, напротив, но улисани да отговаряме забравяме кога е петък и ракиено време Laughing.

Цоне, кажи к'во стана с проклетата комшийка?

Лени, прощавай, но четях по диагонал последните дни- Пожелавам то леко и безпроблемно, да изчака тати момата   bouquet

Виж целия пост
# 129
ДрОгарки:) , искам да се похваля с новият си имидж. Да споделя не пия и не пуша, една мома ме майтапи да продължавам да лъскам ангелското си амплоа.Simple Smile

Спрях месото и кафето за доста дълъг период, но сега пак съм в кюпа. От осми март пак ги спирам:)

Спрях Маммата за почти  3 месеца. Полезно начинание ми се стори. Викам си да почина и да почна да се занимавАм с Цукенбърг(само аз му викам така)-той може да има нужда от нещо момчето.

Четях ви през цялото време, но не си спомням нито една коментирана тема, освен коментара на Ирка, че можело и без нейния коментар Mr. Green Та така и аз... маммата ще съществува и без мен си рекох аз през този експериментален период.

Днес реших да споделя в ефир, че ви обичам:)
Виж целия пост
# 130
Ангелова честито ти бебе! Снимков материал да приложиш иначе бан;)

Лени, успех!
Виж целия пост
# 131
Цоне, баш ни е драго  Grinning

Аз викам Цукенбърг да спра, ама не ми се отдава нещо. Браво за фаските, поздравления!!!
Виж целия пост
# 132
Цонне! Само като ти зърнах ника в темата и се завтекох  Laughing

И ние те обичаме. Давайте да пием. За Цонна - плодов сок, нема да окепазяваме сега имиджа. 
Виж целия пост
# 133
За Цонна - плодов сок,

без консерванти  Naughty
Виж целия пост
# 134
Мерси девочки, много сте мили както винаги. Heart Eyes

Аз да ви кажа ходя на един клас, където много ме инспирира. И ми дойде една идея:)

Защо не се съберем и да не се борим за някаква кауза. Например: Всяко българско дете, на което майка му е в Маммата-Айви Лийг Студент!!!:)

Можем да започнем да работим по въпроса отсега:) Имаме трима представители в темата завършили Харвард, може да се влее и нова сила от непознати места:)


Налудничаво ли  ви звучи?Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия