Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 27

  • 30 641
  • 746
# 120
 


МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ

1.Момиче на 12г. – има

МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ

1.   Момиче на 9г. - има
2.   Момиче на 10г. - има
3.   Момиче на 12г. - има
4.   Момиче на 17г. - antom
 

МЕСЕЦ МАРТ

1.   Момче на 12г. - има
2.   Момиче на 13г. - mili.m
3.   Момче на 15г. - mamakiki

Месец април

1.   Момиче на 8г. - има
2.   Момиче на 12г. - има
3.   Момиче на 15г. - 4erna perla  
4.   Момче на 21г. -kiro  


Доника, изчакайте още малко за абитуриента. Пиши ако знаеш размер?




Виж целия пост
# 121

от мен подарък за  момиче на 15г


mili добави и мен в списъка  Peace
Виж целия пост
# 122
Благодаря на annakonna   bouquet  bouquet  bouquet,  тя ще помогне за абитуриента, със  100евро, поех ангажимента след ваканцията да взема момчето и да му купим всичко необходимо  Grinning



Виж целия пост
# 123
Благодаря на annakonna   bouquet  bouquet  bouquet,  тя ще помогне за абитуриента, със  100евро, поех ангажимента след ваканцията да взема момчето и да му купим всичко необходимо  Grinning




Ще се включа разбира се. само кажи кога и къде.  Hug
За рождения ден и аз ще мога да участвам. Взимам подарък за момче на 21
Виж целия пост
# 124
за мен  април 3. Момиче на 15г.
Виж целия пост
# 125

от мен подарък за  момиче на 15г


mili добави и мен в списъка  Peace

Ок, Мили, щом си казала 17 годишна така да бъде, ще взема на това момиче, моето да остане за Черна перла  Joy Joy Joy
...
МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ
4.   Момиче на 17г. - antom
 

дай някакво име на ЛС да се ориентирам как изглежда  Peace
На 16 април продължавам да съм заета - при мен празниците се празнуват няколко дена .....и няма да участвам с присъствие  Sad
Виж целия пост
# 126
Оф, Ани, ще ме извиняваш, ама нещо съм ви омотала ooooh! Изпращам имената на ЛС  Peace
Виж целия пост
# 127
МЕСЕЦ МАРТ

3.   Момче на 15г.

Е това последното е за мен  Peace

Мили давай имената и подробности за интересите ако знаеш, и размери евентуално...
май много искам  Crazy

Още не мога да потвърдя присъствие (половинката е направил някакви планове и когато благоволи да ги сподели подробно, ще ви информирам).

  bouquet
Виж целия пост
# 128
В четвъртък 07 април пътувам за Пазарджик да карам великденските неща.
Тръгването ще е към 10ч . Доника и Доли изявиха желание да отскочим до бебешкия. Говорих с Яна - координатора за Пазарджик. Няма проблем, ако решим, ще ни заведе или най малкото ще се обади.
Хайде момичета сега е момента да си признаете ще се доверите ли на умелото ми шофиране или не
 newsm01 и дали ще ходим до бебешкия  Peace
Вярче, утре ще ви правя инспекция на квартала  Mr. Green би ли приготвила фланелката, за да я взема като минавам. От склада взех намиращите се там 4 бр. и също ще ги нося към Пазарджик.
Виж целия пост
# 129
Ани - Специално си разрових "по-малките" дрешки и съм я приготвила. Laughing
Бродериите също те чакат,а и почерпката разбира се Wink
Виж целия пост
# 130
аз искам да направя фигури от балони и да ги изпратя за празника, да имат децата професионална украса, какво ще кажете?
Виж целия пост
# 131
Ерин Брокович   Shocked Каспърче, разби ме с новото си име  Joy
Залата не е голяма, не че съм много добра с математиката, но горе долу е около 7 на 5м
Мили има някъде в албумите си снимка на заличката в която празнуваме рожденните дни,
за да се ориентираш какво може да се направи  Peace
Виж целия пост
# 132
Е, как го измери това 7х5,тук вече ти ме разби ,Антомче Mr. Green
Виж целия пост
# 133
Днес с Вяра взехме пюрета за 99 лв. , които ще занесем на бебешкия в Пазарджик при посещението в четвъртък. При мен са, ако някой има още нещо за носене към Пазарджик да си признава, в четвъртък пътуваме  Peace
Виж целия пост
# 134
Аз ще дойда в четвъртък Grinning

Момичета, склада ни е в ужасно състояние, дайте да се организираме един следобед и да го подредим, предлагам събота към 16ч, колко свободни ръчички има за  тогава или за през седмицата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия