Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 27

  • 30 607
  • 746
# 225
Имаме покана от директорката на Асеновград за 31.05.2011г. от 17ч. на коктейл по случай изпращането на абитуриентите. Някой има ли възможност да отиде?
Виж целия пост
# 226
Тогава е на Вики последния официален ден в ДГ и ...няма да мога.
Виж целия пост
# 227
Здравейте, български майки!

Екипът на Звено "Майка и бебе" честити Ден на детето и желае на малчуганите ви да растат здрави, палави, безгрижни и щастливи! На вас пожелаваме здраве и много радости и удовлетворение в благородното ви начинание!

Използваме възможността да отправим две покани - едната е за детски празник на 1 юни от 10.30 часа на сцена в Градската градина / Цар Симеоновата градина/.Втората покана е за Ден на отворените врати в Звено "Майка и бебе" на 08.06.2011 г. от 14 ч. Ваш представител ще има възможност да се запознае отблизо с услугите, които целят предотвратяване на изоставянето на деца в домовете, с добри практики на ЗМБ и Комплекса за социални услуги за деца и семейства в Пловдив. Денят е част от Кампанията ни "ОСТАНИ РОДИТЕЛ".

С пожелания за весел 1 юни!
Екип Звено "Майка и бебе"

Виж целия пост
# 228
Втората покана е за Ден на отворените врати в Звено "Майка и бебе" на 08.06.2011 г. от 14 ч.
А това къде ще е ? За сега нямам задачи на 8ми и ако има желаещи да отидем, мога да се присъединя  Peace
ВяраВики в събота щеше да минаваш през Калофер... успя ли все пак да се видиш с директорката и има ли някаква светлинка със стипендиите  newsm78
Момичета дали да не си направим едно кафе-парти ... примерно след 17ч в събота... хем ще си видим красивите физиономийки, хем да порасъждаваме за летните изяви  Mr. Green 
Виж целия пост
# 229
Не успях да мина ,защото бяхме колона от коли и нямаше как де се отклоним.
Странно,но директорката не ме е търсила изобщо newsm78 А уж имаше идея ,да не кажа зор.
За събота засега съм на линия - казвайте къде и точен час.17ч ме устройва.Имам и багаж за склада,та ако може някой да носи и ключа за бараката Laughing
Виж целия пост
# 230
Ами мястото според мен зависи от това с деца или без деца ще идвате  Laughing Аз по не ги знам тези с детски площадки около тях, затова предлагайте, аз съм съгласна с всяко място  Peace Ако пък ще е кафе и още нещо....  Mr. Green  може пак на ресторанта на младежкия хълм  newsm78 там нали имаше детска площадка  или някъде около вас Вярче, че и Момчи да може да ни навести с бебока  Wink
Виж целия пост
# 231
И Мили потвърди участие за утрешното поркане с работна цел  Mr. Green  Дотук сме три потвърдени желаещи. Хайде момичета давайте по смело, нЕма да копаме, шЪ пием и говорим  Wink
Относно мястото.... дали да не сме в МОЛа ... има и за пиене има и за ядене и Тон бонбончето е на една разстояние, има паркинг.... минават и мъже  Joy да не говорим, че така и още не сме се черпили за добре свършената работа покрай базарите  cheers
Виж целия пост
# 232
Ако го направите в МОЛа пак ли към 17:00 часа?

Не обещавам, но ще направя всичко възможно да се видим  Hug
Виж целия пост
# 233
Аз ще съм утре извън града, но ако е след 17ч сигурно ще мога да се включа на финала Mr. Green
Виж целия пост
# 234
Като гледам няма други предложения, значи аз си засядам след 17ч на 3 етаж на МОЛа и желаещите се присъединяват .... така да се каже среща на отворени врати  Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Момичета, ЕВН ни предлагат следното - по случай 15.09  служителите да събират всичко, необходимо за ученика. Те ще направят график кога и къде ще се събират - ние трябва да си ги приберем. Лошото е че не могат да се ангажират с транспорт, а имат офиси в Смолян, Кърджали, Велинград, карлово,,,

  А за среща, аз съм насреща, ама тази на 04,06съм я изпуснала , давайте друга
Виж целия пост
# 236
Има предложение да направим среща на Сентрал парк в Градската градина, че да могат и мамите с бебетата да се включат.
Бистре, Еми, Роси,  newsm78/да не пропусна някой/, казвайте кога ще е удобно, че ни е домъчняло за вас Hug
Виж целия пост
# 237
Има предложение да направим среща на Сентрал парк в Градската градина, че да могат и мамите с бебетата да се включат.
Бистре, Еми, Роси,  newsm78/да не пропусна някой/, казвайте кога ще е удобно, че ни е домъчняло за вас Hug

  tiptoe да подскажа....всеки ден през седмицата от 11 -12ч..... събота след 17ч....неделя цял ден....  tongue

Звънях на Симеонова, но явно не ми отговори, утре пак ще и звъня за списъка на степендиантите  Peace
Виж целия пост
# 238
Пак аз  Mr. Green Свързах се със Симеонова от Асеновградския. На 15 юни ще завършват и големите, затова след тази дата до към 20-25 ще се събира комисия, която ще определи кои от децата заслужават наградата за най добре почистена и подържана стая и наградите за най добър резултат в училище. Веднага щом списъка е готов ще ти го изпрати Мили.
От нас се иска след това да определим дата и да им се обадим за да се подготват /отличниците да са на лице, че ваканцията като ги грабне....  Laughing /
Виж целия пост
# 239
az moga po vsqko vreme, taka 4e da pi6at rabote6tite, Bistreto si e s4upila pryst na kraka  Sad i e dobre sre6tata da e po blizo da tqh

samo petyk ve4et i sybota ne moga, 4e moite hora se vry6tat ot po4ivka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия