Аз ще взема малко дискове с припазки, предполагам имат ДВД да ги прожектират на децата
Аз ще взема малко дискове с припазки, предполагам имат ДВД да ги прожектират на децата


Весели, сърдечни, гушкаха се в нас, дърпаха ни в различни посоки, уви бяхме си взели само двете ръце, а така се нуждаехме от още поне 3-4 чифта
Двора е станал чудесен. Има няколко пясъника и в единия имаше сипана повечко вода, за да стане по лесна играта с кофичките и фигурките. Щастливо окаляни успяхме да направим красиви морски звезди, рибки, патенца.... Директорката и останалия персонал ни приеха много радушно, но това, което много ми хареса е посрещането от децата. Нямаше не тичай, не викай, стой мирно, не тъпчи тревата..... имаше само игри и усмивки... Фото си нямахме, затова и нямаме снимков материал
Временно работим в намален състав заради болнични на едно от момичетата и още нямам представа кога ще си мина в график. Веднага щом стане ясно ще пиша 

Препоръчани теми