С какво почиствате лицето си

  • 58 675
  • 386
# 225
Мерси Hug Обмислям преливане в старата бутилка, която още не съм хвърлила, но целта ще имам нужда от миниатюрна фунийка, понеже не им се отвинтват капачките newsm78 Ще поразпитам и, ако намеря подобно решение, ще споделя Praynig
Виж целия пост
# 226
С тоалетно мляко,после с розова вода  Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Мерси Hug Обмислям преливане в старата бутилка, която още не съм хвърлила, но целта ще имам нужда от миниатюрна фунийка, понеже не им се отвинтват капачките newsm78 Ще поразпитам и, ако намеря подобно решение, ще споделя Praynig

спринцовка - от по-големите;
игла за системи и маркучето  Peace
Виж целия пост
# 228
записвам се да следя
Виж целия пост
# 229
Мерси Hug Обмислям преливане в старата бутилка, която още не съм хвърлила, но целта ще имам нужда от миниатюрна фунийка, понеже не им се отвинтват капачките newsm78 Ще поразпитам и, ако намеря подобно решение, ще споделя Praynig
А не става ли просто да махнеш капачката на новото шише, в което ще изливаш и да изсипеш в него водата? Simple Smile
Виж целия пост
# 230
AQUА, не става - фабрично са направени така, че се отварят само с чупене и не могат да се запечатат след това. Единствено ми хрумва, че е от съображения за хигиеничност.. Но кой знае.
a.l.e.n.a, благодаря ти за идеите, ще търся решение в тази посока  bouquet
Виж целия пост
# 231
Днес си взех почистващият лосион на Bilka с краставица и пъпеш, като придобия впечатления ще пиша Peace
Виж целия пост
# 232
Днес си взех почистващият лосион на Bilka с краставица и пъпеш, като придобия впечатления ще пиша Peace


За ценовия си клас това е един от най-добрите. Аз лично мн го харесвам. Дори и днес го търсих в Карфур, но беше свършил и така и не можах да го взема.  Peace
Виж целия пост
# 233
Радвам се, дано и на мен ми се отрази така добре Grinning И да се оплача от измиващия гел на Johnson's - по-лош и изсушаващ никога не съм ползвала Crossing Arms
Виж целия пост
# 234
Радвам се, дано и на мен ми се отрази така добре Grinning И да се оплача от измиващия гел на Johnson's - по-лош и изсушаващ никога не съм ползвала Crossing Arms
heydi, измиващите гелове на Johnson's са няколко вида, кой точно не ти допадна? Аз днес си купих ето този:

и съм повече от доволна, много ми допадна - прави хубава пяна и свали всичкият грим от лицето ми. Изобщо не ми изсуши кожата, а и има много хубав аромат  Simple Smile
А сега по темата - почиствам лицето си винаги под душа с измиващ гел (пяна) за лице. Не мога да си представя, че ще изчистя целият грим, (а аз се гримирам подобаващо - крем, база, фдт, пудра, спирала... Mr. Green ) с тоалетно мляко например  Wink. Имам чувството, че цялата мръсотия ще ми се набие в порите  Grinning Отвреме - навреме ползвам и разни ексфолиращи гелове или скрабове, но вече на почистено лице. В момента ползвам този
Скрит текст:
Ееей, няма свършване това чудо, че да си купя нов  Grinning. Иначе ми харесва, хубаво шкури лицето, но взе да ми омръзва  Wink
Виж целия пост
# 235
От Jonson's и по-точно серията Clean&Clear , измиващия гел 2в1 (маска)  и тоника за всеки тип кожа, така се изринах,че просто... Най-големите боклуци са  за мен, просто нямам думи. А толкова добри отзиви чух и прочетох. Да не говоря за пресушената,излъскана кожа!   Tired
Виж целия пост
# 236
Момичета, моля помагайте. Имам си тийнейджър с проблемна кожа. Не му е мазна, нормална е, но му излизат ужасни пъпки. Почиства си лицето с пяната за чувствителна кожа на Алверде, но май нещо не се получава. Ползва 2 пъти седмично ексфолиант. Давайте съвети, който е имал подобен проблем.
Виж целия пост
# 237
рак-щрак, Зинерит, тук можеш да намериш повече информация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262570 . Също на Биотрейд Acne Out серията   Peace
Виж целия пост
# 238
Ако съм се гримирала, (особено заради очната линия и спиралата), започвам с Neutrogena:

После с почистващ гел за нормална и смесена кожа на Lirene, от който съм изключително доволна:

Днес си взех и двуфазния им дегримьор, надявам се да е също толкова добър, ако някой има наблюдения нека каже  Hug

Почти всяка вечер използвам ексфолианта на Beauty Formulas


Накрая пръскам малко розова вода, крем не нанасям, не усещам изсушаване от продуктите.

а.l.e.n.a., ти ли беше писала за онова кремче с ензими. Колко често го ползваш в седмицата и кога се забелязват някакви резултати?   bouquet
Виж целия пост
# 239
Момичета, моля помагайте. Имам си тийнейджър с проблемна кожа. Не му е мазна, нормална е, но му излизат ужасни пъпки. Почиства си лицето с пяната за чувствителна кожа на Алверде, но май нещо не се получава. Ползва 2 пъти седмично ексфолиант. Давайте съвети, който е имал подобен проблем.

Аз препоръчвам цялата серия на Здраве. Много добре успокоява, почиства и не пресушава като останалите анти акне серии.


Цените са много добри- около 20-25 лв да излезе всичко- гел за измиване, лосион, локален гел за третиране и овлажняващ крем гел.
Напоследък и аз имах проблем с кожата и тази серия ми я препоръчаха познати като едно от най-добрите неща на пазара като състав и същевременно добра цена. Лосионът не съм ползвала само, защото може да изсушава.

Освен това си купих и маска с нийм на Хималая- за нея разбрах от темата във форума. Ползвала съм я веднъж, доста е силна и много добре почиства. Пак е без пари направо- 4-5 лв.

Най-важното обаче добавки за красива кожа, може да разпиташ в аптеката. Повечето са с цинк Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия