Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форумната тема за Баба Марта?
Какви са обичаите за Баба Марта в България?
Какви са някои от пожеланията, изразени във форумната тема за Баба Марта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форумната тема за Баба Марта?
-
Какви са обичаите за Баба Марта в България?
Обичаите за Баба Марта в България включват традицията да се разменят мартеници - декорации от бяла и червена прежда, носени през целия месец март. Тези мартеници символизират здраве, плодородие и предпазване от зло. Освен това е обичайно да се практикува гадателски обичай, при който хората си намислят определен ден от март и по него съдят каква ще бъде годината.
-
Какви са някои от пожеланията, изразени във форумната тема за Баба Марта?
-
Какви са някои обичаи, свързани с мартениците?
-
Каква е функцията на бебешката програма на пералнята?
Днес пък трябва да се чуем със счетоводителката, да оформяме болничните тези дни...и т.н.
.Живот и здраве ще ми пуска изследванията и ще видим последно ще съм секцио или не.Относно прането,толкова ме е яд че Персила Сенситив беше на промоция миналата седмица не взехме и днес с друга цена.Не че няма пак да вземем,ама 2лева беше разликата.Иначе с покупките за беба вече сме готови,остава само анатомична ваничка с поставка да вземем и козметика.О чаршавчета и обиколник,но аз съм ги избрала само остава да ни ги купят че ще са подарък.Сигурно имаше още неща да пиша,ноооо това е което се сещам сега


