Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форумната тема за Баба Марта?
Какви са обичаите за Баба Марта в България?
Какви са някои от пожеланията, изразени във форумната тема за Баба Марта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форумната тема за Баба Марта?
-
Какви са обичаите за Баба Марта в България?
Обичаите за Баба Марта в България включват традицията да се разменят мартеници - декорации от бяла и червена прежда, носени през целия месец март. Тези мартеници символизират здраве, плодородие и предпазване от зло. Освен това е обичайно да се практикува гадателски обичай, при който хората си намислят определен ден от март и по него съдят каква ще бъде годината.
-
Какви са някои от пожеланията, изразени във форумната тема за Баба Марта?
-
Какви са някои обичаи, свързани с мартениците?
-
Каква е функцията на бебешката програма на пералнята?
!!! Да но всичко да мине леко и безаварийно при всички от априлския месец






и си чака снахата
.Ще кача после и нови снимки в албумчето.Вчера бяхме на преглед...Всичко си му е наред,вече е 2,700гр. и е 48 см.За ваксините казаха,че ще започнат да му ги бият от другия месец...Споменаха нещо за коригирана възраст,но нищо не разбрах...Иначе се кърмим...През 2 часа
Нощем поне се буди през 3 часа,та се събира повечко сън....Почнаха ни и коликите и е мнооого кофти положението...Много се мъчи,миличкия....Лекаря каза,че при недоносените бебета коликите са значително по-силни...и да ви кажа,май си е така....Борис направо се измъчи,толкова ми е мъчно като го гледам как се гърчи,милото....Оправяме работата с топло компресче на коремчето,масажиране...Ама ефекта е минимален и краткотраен....Каките още не могат да го приемат и това е...Ревнуват,не искат да го гушкат,въобще....В чудо се видяхме с нятх...Включвам тги във всички занимания,спрях гиот градина за 1 седмица,уж да са повече време с Борис,ама не...Направо ужас.....