Февруарки09

  • 42 349
  • 737
# 180
мама 85 Здравейте! Повечето мами се извиняват, че нахлуват в темата ни въпреки, че в такъв момент не е нужно, ама Вие направо се изтряскахте. Преди няколко часа сте се регистрирали във форума и това е единственият  ви пост   newsm78
И ако все още не сте разбрали - ние прибрахме патлаците.
.... провокация

Ухилих се като зелка на този пост Laughing

Момичета, наш Наско днес ходеше като зомби, искаше постоянно да е в ръцете ни, отказваше всякаква храна и течност... Питах го дали го боли коремчето,но той отговори "не", дали го боли главичката-отговорът му "не", въобще боли ли го нещо, той- "не". И въсщност не се оплакваше и нямаше видими признаци, че нещо го боли. Т също няма, обаче беше като дрогиран. Два пъти имаше разстройство..ама доста прилично..до ушите ,накрая хапна два залъка кекс, изпи едно шише вода и повърна подобаващо. После се успокои,заспа и засега си е спокоен. Малко се чудя да се притеснявам ли или се случват и такива неща, без детето задължително да е болно... Утре отиваме на лекар да я видим тая работа...Обаче като гледам май операцията ще се отложи ако Наско се окаже болен...
Виж целия пост
# 181
мама 85 Здравейте! Повечето мами се извиняват, че нахлуват в темата ни въпреки, че в такъв момент не е нужно, ама Вие направо се изтряскахте. Преди няколко часа сте се регистрирали във форума и това е единственият  ви пост   newsm78
И ако все още не сте разбрали - ние прибрахме патлаците.
.... провокация

Много точно казано, betunga!
Още повече, че днес е Прошка .......
Виж целия пост
# 182
Момичета, сега видях за случая  с малкото ангелче Валето, не го познавам лично, не познавам и родителите на детето, четох цялата ви предна тема плачейки- наистина нямам думи ...извинете че се намесвам в темата ви, но просто искам да изкажа съболезнования на семейството на Валето....незнам...БЪДЕТЕ СИЛНИ, трудно е в такъв момент, не мога дори да си предтавя какво ви е. Много неща вече са казали всички момичета, но и аз съм майка и незнам...просто искам да вярвате в силите си и в БОГ, че детето е на по- хубаво място Cry
НЕКА БОГ ПАЗИ СВЕТЛАТА ДУША НА МАЛКОТО АНГЕЛЧЕ !!!!
ГОСПОДИ ДАЙ СПРАВЕДЛИВОСТ, НЕКА ВИНОВНИТЕ ПОЛУЧАТ НАЙ -ТЕЖКАТА ПРИСЪДА, защото за една майка няма по -тежка присъда от това да загуби детенцето си Cry
Виж целия пост
# 183
мама 85 Здравейте! Повечето мами се извиняват, че нахлуват в темата ни въпреки, че в такъв момент не е нужно, ама Вие направо се изтряскахте. Преди няколко часа сте се регистрирали във форума и това е единственият  ви пост   newsm78
И ако все още не сте разбрали - ние прибрахме патлаците.
.... провокация

Ухилих се като зелка на този пост Laughing

Момичета, наш Наско днес ходеше като зомби, искаше постоянно да е в ръцете ни, отказваше всякаква храна и течност... Питах го дали го боли коремчето,но той отговори "не", дали го боли главичката-отговорът му "не", въобще боли ли го нещо, той- "не". И въсщност не се оплакваше и нямаше видими признаци, че нещо го боли. Т също няма, обаче беше като дрогиран. Два пъти имаше разстройство..ама доста прилично..до ушите ,накрая хапна два залъка кекс, изпи едно шише вода и повърна подобаващо. После се успокои,заспа и засега си е спокоен. Малко се чудя да се притеснявам ли или се случват и такива неща, без детето задължително да е болно... Утре отиваме на лекар да я видим тая работа...Обаче като гледам май операцията ще се отложи ако Наско се окаже болен...
Ние бяхме то4но така преди две седмици.Имаше и температура на 3-я ден,но само тогава.Разминахме се с диета,сиропи,малко хомеопатия и Смекта.Но,така бе  седмица и нещо.Добавка и никнене на кътници.
Пожелавам ви бързо оздравяване и сори,4е нахлух в темата ви Embarassed
Виж целия пост
# 184
мама 85 Здравейте! Повечето мами се извиняват, че нахлуват в темата ни въпреки, че в такъв момент не е нужно, ама Вие направо се изтряскахте. Преди няколко часа сте се регистрирали във форума и това е единственият  ви пост   newsm78
И ако все още не сте разбрали - ние прибрахме патлаците.
.... провокация

Ухилих се като зелка на този пост Laughing

Момичета, наш Наско днес ходеше като зомби, искаше постоянно да е в ръцете ни, отказваше всякаква храна и течност... Питах го дали го боли коремчето,но той отговори "не", дали го боли главичката-отговорът му "не", въобще боли ли го нещо, той- "не". И въсщност не се оплакваше и нямаше видими признаци, че нещо го боли. Т също няма, обаче беше като дрогиран. Два пъти имаше разстройство..ама доста прилично..до ушите ,накрая хапна два залъка кекс, изпи едно шише вода и повърна подобаващо. После се успокои,заспа и засега си е спокоен. Малко се чудя да се притеснявам ли или се случват и такива неща, без детето задължително да е болно... Утре отиваме на лекар да я видим тая работа...Обаче като гледам май операцията ще се отложи ако Наско се окаже болен...
Ние бяхме то4но така преди две седмици.Имаше и температура на 3-я ден,но само тогава.Разминахме се с диета,сиропи,малко хомеопатия и Смекта.Но,така бе  седмица и нещо.Добавка и никнене на кътници.
Пожелавам ви бързо оздравяване и сори,4е нахлух в темата ви Embarassed


Я, някой ще си има ДВЕ бебенца Simple Smile Първо да ти пожелая лека оставаща бременност и после леко раждане Simple Smile Ама много се радвам на "колежки" Simple Smile
И второ-мерси за това, че си писала. Аз засега не съм се притеснила, така или иначе утре отиваме на лекар, но ни предстоеше операция след 4-5 дни и ми е малко криво, че ще продължим с чакането...
Виж целия пост
# 185

 Малко се чудя да се притеснявам ли или се случват и такива неща, без детето задължително да е болно...
Случват се Фокси такива неща и когато една майка психяса децата й тръгват като зомбита. Мисля, че Насето те осеща и дано да е това. Ще стискаме палци да се оправяте бързо и да не отлагате операцията  Praynig
Виж целия пост
# 186
Аз много не я мога тази работа с прошката, обичането на враговете и обръщането на другата буза.  Rolling Eyes И с трупането на грехове и обиди цяла година, за да кажеш  един път годишно, искрено или не, "простете!" и да ти отвърнат пак искрено или не "простено да ти е, прощавай и ти". Явно съм по-грешна от вас.
Фокси, дано Насето е добре!  Hug Хе-хе, Бетунга, моите тогава трябва само зомбясали да 'одят.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 187
Важното е, че си сред нас  Hug
Виж целия пост
# 188

 Малко се чудя да се притеснявам ли или се случват и такива неща, без детето задължително да е болно...
Случват се Фокси такива неща и когато една майка психяса децата й тръгват като зомбита. Мисля, че Насето те осеща и дано да е това. Ще стискаме палци да се оправяте бързо и да не отлагате операцията  Praynig

Бях легнала при Наско докато заспи и съответно и аз бях задрямала.По едно време усещам как една малка ръчичка ми пипа косата..Обръщам се-Жорето.Той легна до мен, а аз тръгнах да ставам, за да му оправя леглото и да лягаме.Той ме хвана за ръката и ми каза "Мамо,лягай,пинкай". Аз легнах до него, а той ме гледаше, усмихна се и докато ме държеше за ръката ми каза тихичко "Мамо,бичАм те" .Аз му казах, че също го обичам и той "Тати обичам и Насинце обичаШ" (обичам и обичаш за него е едно и също)  
Ех, колко миличко ми стана..не мога да ви опиша...
Виж целия пост
# 189
Фокси, страхотно чувство е Heart Eyes А Мила е в опасен период - обичаш ли тати, да, обичаш ли Аля, да, а мама - нее Mr. Green
А да не е ял нещо? От това да е зле?
Виж целия пост
# 190
Фоксуно-муцоно, за това живеем Simple Smile.
Аз пък днес висях 2 часа в един салон, да ми правят прическа (за първи път след 5 години...)
Изтърпях цялото скубане стоически, прибирам се и питам Дени:
- Харесвали ти на мама косата?
А Дени ми се усмихва мило и ми казва: Неее! Клати глава и ми вика ц-ц-ц, и с пръта даже показа..
Татето ни се скри в спалнята да се хили...

За повръщането...при нас се случи веднъж от преяждане (по точно препиване с мляко).
Ако няма Т, и е спокоен, може да е от някаква храна. Утре ще стане ясно  Hug

Гея, за сега ни обича и двама, но всеки си има задължения, аз й обувам чорапите, тате обувките...
Виж целия пост
# 191
Фокси, страхотно чувство е Heart Eyes А Мила е в опасен период - обичаш ли тати, да, обичаш ли Аля, да, а мама - нее Mr. Green
А да не е ял нещо? От това да е зле?

Той последно яде снощи (като изключим днес двата залъка кекс). Не си спомням какво точно, но е било нещо обичайно... Сигурно е настинал.Не знам, не мога да гадая.Утре ще видим на прегледа.

Жорето приказва много, ама много. И обикновено като го питаш "Обичаш ли мама", той отговаря "Вежи...обичам" и се хили. За тати казва "Биянчо...обичам" и пак се хили, а като го попиташ "Жоре, ти на кой си котенцето?" той отговаря "Мишоченцето...дяденцето".Тогава аз се правя на обидена и той "Мама плаче...Гошко-ма мама мишоченцето"...  Mr. Green И мама вече е щастлива.
Като попиташ обаче Наско за същото, той отговаря "Не искам" или "Не"( с други думи срам го е да отговори) Laughing

Онзи ден се спуках от смях с тези моите двамца...Пия си аз кафето сутринта и по едно време чувам: "Мамооо,мокър съм" и съответно тръгвам към спалнята...Георги ме вика да го сменям.Отивам аз, той се надвесил над Наско, гали го по главата и му вика "НасИнцеее, ставаааай". Наско се захлупи с одеялото,надупи се и измърмори "Не искам"...
Хора, умирам от смях си тия деца...Вече си водят такива диалози, че свят ще ви се завие....
Виж целия пост
# 192
Момичета, утре от 9 сутринта до 5 следобед няма да имаме ток #Cussing out, така че няма да мога да се включвам по темите...Вероятно ще се гушкам с момчетата ми под някой китеник Laughing
Надявам се всичко да е наред и бъдете здрави Hug
Виж целия пост
# 193
Важното е, че си сред нас  Hug
Хохо, мерси!  Hug
И, докато сме си още мили да си направя ли устата за прошка в аванс за следващата година?  Flutter  Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Снегът ни е затрупал в Пловдив.Ставаме сутринта и какво да видя-многоооооооооо сняг и продължава да вали подобаващо  ooooh!
Къв е тоя сняг март месец?Знам че март се очаква всичко,но толкова сняг в Пловдив-не е нормално

Ламтурник,каква си хитруша,а-прошка в аванс  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия