Винаги като я попитам - какво искаш да папаш? Отговаря - пупа /супа/ Давам една купичка със супа и една филийка хляб.
От два - три месеца не ми дава да я храня, та гребва си точно 3-4-ри лъжички и до там със супата. След това започва мисия да надроби недокоснатата филийка.... казва - баво-о-о-о /браво/ и веднага след това - како/мляко/ мандарините и ябълките, даже не мога да ви ги напиша как ги изговаря
това е всеки божи ден. В къщи сладко не съм я виждала да яде, много пъти съм предлагала, но го познава на външен вид и
за яслата не знам 
Да кажа и за гърнето, в яслата я учат да се обслужва сама и познайте - всеки ден има по един чифт гащи напишкани и то най-вече в къщи. Сваля панталона и сяда на кукото....
И аз получих подарък от милото, въпреки, че всяка година ме пита - какво искаш? аз отговарям: - Нищо не искам точно днес
Анди получи плюшен Ешко Бешко.Ели, Миме, dorabella,Geia
давам ви зелена светлина - казвайте и правете каквото решите, но само днес 
Фокси как сте?




Ако решите нещо, в което може да се включат повече мами, пишете в мартенската тема или тук, за да разберем.
Вечерта се прибрах ,главата ме болеше ужасно и не докоснах компа 
