Честита астрономическа пролет!!!
И аз съм за среща, но честно казано не знам къде ще сме, какво ще се случва, но мн искам пак да се съберем.
Помня, че последно говорихме за морето, но нека да има различни предложения и пак да се гласува
От миналата година си мисля за едно място. Ние още не сме ходили там, но колега на моят мъж ходи с децата си и много им харесало. Той ни даде визитка и от нея разбрах за това място 
Става дума за Еко селище " Синия вир" в с. Медвен. Планувам разходка до там близките седмици и ако проявавате интерес ще пусна снимки тук

Ето сайта им :
http://www.sinia-vir.com/
Ние сме добре. Радвам се, че времето се затопли и може да се разхождаме повечко.
Бени, надявам се да си по- добре . Мн исках да Ви видим с Анди вчера

Диде, дано да са по- добре малките.
Раде, и аз не спирам да мисля за вашето семейство. Прегръщам те силно !
Хубав ден и лека работна седмица на работещите мами !




Раде
Вечер съм като пребита от работа,заспивам преди Таничка,събота и неделя цялата къща мен чака и просто не ми остава време
Моите са пробите още като съм била малка, че даже едната дупка на едното ухо е по- надолу. Отделно се разшири от носенето на обици и е ужасна. Бях се навила още на година и половина да и слагаме на Сияна, макар че и нашият тати е против. Сама да решала или да поискала. Водих я при един зъболекар, който пробива с пистолет, но ни върна човека за др ден , а аз се отказах. Приех го отказа като знак да почакам.
.
.
гледа концерт и я имитира:))