Целувки на всички и стискайте палци Кадафи да не реши баш сега да отвърне на франсетата
леко и безаварийно


първо реших ,че е шарка.Едни такива ситни балончета с вода,но викнах педката и тя каза,че е хранителна алергия.Аз до тук съм въвела 3 неща(Тиква,картоф,морков),и ртеших да му дам каша.На хип за 4месечни,но беше банан+праскова,е къде ми беше акъла в магазина не знам,хем прасковата е един от последните плодове,ама като са го направили за 4месечни как да не се довериш да вземеш.Сега всичко от начало...и без това толкова ме мързи да го захранвам.

.... Е за състоянието ти хич не ти завиждам де, а ти пожелавам съвсем скоро д си възвърнеш нормалния облик
. 


Не знам колко е вярно това, което се пише и казва по медиите, но моя мъж го тресе параноята и сноще като прочете, че има открита молекула радиоактивен йод
на Мусала съвсем се спече. Пък и мен ме хвана нервата по този повод и не знам какво да мисля ...........
на всички!
Препоръчани теми