Еле, супер снимка си сложила. Малко мъчно ми става за Николче с тази раничка-много миличка изглежда. Яна така ме натъжава като си вземе чантата и каже:"Аз тръгвам"

Даже утре пътуваме за София, оставям я на баба и и се прибирам....доста ще мие е притеснено, но имам нужда от малко почивка, а и имам доста неща да свърша без нея....
ТОгава се засрамвам и се чувствам гадно, че я лишавам от внимание......


Както виждам днес почти никой не е писал ,ами то и времето е такова мрачно,освен да спиш и да мързвлуваш няма какво друго да се прави.Моята принцеса още спи та реших да си открадна малко време за мен и за форума.и да момичета наистина е много мъчно когато децата растът и изведъж лека полека започват да стават самостоятелни,но няма начин това е животът
...и май и закъснява....
.
Не мога да си представя как аз бих се организирала с две щъкаши въшки!

Мъжът ти и децата да те слушат! 


ох, как ми се иска да съм на някой курорт и по цял ден да се търкалям

Препоръчани теми