Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 73 452
  • 730
# 225
Лелееее, Диди, това с доматите и сиренето направо ме засили към екрана. Не се шегувам  Mr. Green

Еле, супер снимка си сложила. Малко мъчно ми става за Николче с тази раничка-много миличка изглежда. Яна така ме натъжава като си вземе чантата и каже:"Аз тръгвам"
Виж целия пост
# 226
Тъжно си е, Бубе! Моментът, в който осъзнаваш, че детето ти е отделна личност...  Да видиш обаче като станат тийнейджъри за какво иде реч - тогава ще даваш мило и драго да си се изживява за отделна личност колкото си ще, само да не ти лази по нервите ежеминутно! Такъв е живота, какво да се прави!  Rolling Eyes

На мен пък така ми липсва Симона докато съм на работа.... Много ми е мъчно, че нямам достатъчно време за нея. Каката беше на 3,5 годинки, когато тръгнах на работа и сега ми се струва много рано да оставя Симона.  Cry
Виж целия пост
# 227
Бубе, мъчно ми е на мене, ама какво да се прави........ДОбре, че вече свикна! Сутринта като я оставях дори "чао" забрави да ми каже  Confused Викам й "Ники, браво бе! Няма ли чао" и като замаха с ръка, с една усмивка на уста - да плачеш ли, да се смееш ли Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Честито юначе на Иринка! Да е живо и здраво и много радости да носи!

Като ви чета напарво се засрамвам........аз се чудя как да намеря половин -един час, един ден......без малката разбойничка  smile3506 Даже утре пътуваме за София, оставям я на баба и и се прибирам....доста ще мие е притеснено, но имам нужда от малко почивка, а и имам доста неща да свърша без нея.... Embarassed
Така искам да почна работа и тя да ходи на градина, но...вече губя надежна  Confused А и мисля, че и на нея ще и е много интересно и ще ходи с желание  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 229
Като ви чета напарво се засрамвам........аз се чудя как да намеря половин -един час, един ден......без малката разбойничка 
Няма за какво да се засрамваш - така е, когато сте по цял ден заедно.... Но, когато цял ден сте разделени, а след като се приберем(кой от работа, кой от градинка) аз започвам да готвя, да прибирам, да пускам перални и т.н. и докато се завъртя станало време за лягане  Weary ТОгава се засрамвам и се чувствам гадно, че я лишавам от внимание......
Нямам търпение вече деня да става голям, тогава поне се надявам да имаме повече време за разни развлечения Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Ужасно е наистина с това ходене на работа. И на мен ми се струва, че времето направо лети и докато се обърна и пак станало време за лягане. Изобщо не мога да обърна внимание на Симона, както ми се иска, а на Адриана пък съвсем.  Cry
Тъй че, който си е вкъщи, мога да го посъветвам пълноценно да си използва времето и да не се тормози, че не ходи на работа. На работа ще ходим цяяял живот, а безценнотото време с малките никой не ни го дава!  Peace

Виж целия пост
# 231
Здравейте дами днес май прпуснахме традицията със красивите пейзажи, закуски и кафенца.Ех така си е като не всички знаем как ства  това , поне аз незнам и ако някой благоволи нека ми го обесни в ЛС newsm17Както виждам днес почти никой не е писал ,ами то и времето е такова мрачно,освен да спиш и да мързвлуваш няма какво друго да се прави.Моята принцеса още спи та реших да си открадна малко време за мен и за форума.и да момичета наистина е много мъчно когато децата растът и изведъж лека полека започват да стават самостоятелни,но няма начин това е животът Flutter
Виж целия пост
# 232

Едно тихичко "ЛЕКА НОЩ" от мен ...Пред нервна криза съм     smile3511...и май и закъснява.... wait.
Незнам за вас ,но аз си мечтая за деня ,в който ще тръгнат на ясли и градини...
Виж целия пост
# 233
Миме  Hug Не мога да си представя как аз бих се организирала с две щъкаши въшки!
Тъкмо пийнах няколко глътки вънце и виждам че си почерпила  Laughing
У нас откакто и двете сме здрави настроенията са съвсем различни вече  Laughing Ама така се е метнало на мен това дете по характер, че няма накъде повече. Значи дупе да ми е яко като дойде пуберитета. Както казва мъжа ми "когато сте гладни и ви се спи- да не ви застава човек насреща"  Crazy
Виж целия пост
# 234
Добро утро ,момичета! Днес ставам на Христова възраст.Почерпете се за мое здраве:
Виж целия пост
# 235
Вита, Честит рожден ден!Много здраве и радост от живота ти пожелавам!  HugМъжът ти и децата да те слушат!  Wink
Поднасям ти виртуален букет пролетни цветя!



Виж целия пост
# 236
Честит рожден ден Вита,да си жива и здрава,много усмихната,истински обичана,ухажвана и желана
Кафенце
Нещо свежо
нещо така лекичко  Joy
И за душичката
Успешен ден   bouquet
Виж целия пост
# 237
Честит Рожден Ден, Вита! Много здраве и все такова готино гадже да си!  Hug  Hug

Диди, мерси за прекрасното настроение  Hug ох, как ми се иска да съм на някой курорт и по цял ден да се търкалям  Joy
Виж целия пост
# 238
Вита Честит рожден ден! Здраве, късмет и успех в начинанията и много щастливи моменти с любимите хора!


Диди направо на верандата мисля да поседна  Hug

Виж целия пост
# 239


Честит Рожден Ден, Вита



Еееее, Диди.... Направо цепиш с тея готини пейзажи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия