Цветна пролет се задава ,септемврийчето на знанието върховете покорява.

  • 60 725
  • 601
# 90
честит рожден ден ПОЛи и НАти да сте живи и здрави ,обичани съпруги и майки и това което си пожелаете днес да ви се сбъдне.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes
Честит имен ден на Габчо-да  ежив и здрав,все така обичлив и добър батко.
Поли незнаех че си овен като мене,радвам се че сме от една порода.
изчезвам чеискат домашните на вън
Виж целия пост
# 91
Честит рожден ден Полче и Астарта  Hug Здраве, късмет и хиляди поводи за усмивки  Heart Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Честит имен ден на именячета и именяци   bouquet
Виж целия пост
# 92



честито на всички празнуващи днес -окена от сбъднати желания !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

На дребната днес и падна първото зъбче .
Виж целия пост
# 93
Еей много празници, много нещо бре! Grinning
Това са хубави дни!
Pipiole Честит Рожден Ден! Много здраве и усмивки!

Астарта Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава!

aniK Да е живо, здраво и да добрува името на Габчо!

mama rosi Да прослави името си с добро Добри!


Пожелавам прекрасна вечер на празнуващите!
А на всички ни една спокойна и топла вечер! Hug
Виж целия пост
# 94
Честит рожден ден на Поли и Астарта !


Честит имен ден на Габриел и Добри!

Ние с Миро цял ден сме със стомашен вирус, милите деца, сами  се гледаха днес ....
Виж целия пост
# 95
Честит рожден ден, Поли! Пожелавам скорошно оздравяване, нова хубава работа и положителни емоции, подкрепени с някоя и друга хубава екскурзия, от която да показваш снимки  Hug

Честит рожден ден, Астарта! Здраве и усмивки!   bouquet

Хей, че хубаво слънце виждам от офиса - много приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 96
Благодаря Ви от сърце мили мои за пожеланията!!!
Виж целия пост
# 97
Ле ле какъв хубав ден съм пропуснала!

Поли, мила, да си здрава, все такава яка мацка, да имаш всичко,за което мечтаеш, че и повече! Heart Eyes

Нати, честит роден ден и на теб! Да си здрава, щастлива и много силна, че да ги юркаш мъжете!  Hug

Честит имен ден на Габчо и Добри! Много много здраве и с гордост да си носят имената!  Hug
Виж целия пост
# 98
Поли, честито на патерица и от мен мила. Пожелавам ти най-скорощно сбъдване на всичките ти мечти, бъди здрава и обичана!
Астарта, честито и на теб! Здраве и любов ти пожелавам!


Честит имен ден на Габи и Добри! Да все такива чаровници и да радват мама и тати!
Виж целия пост
# 99
Днес черпи моето малко голямо момче Емо,
защото става на 1 годинкаааааа

Виж целия пост
# 100
Ееееее , Или да ти е живо и здраво момченцето сладко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много да те радва и да те слуша!
Виж целия пост
# 101
Нямаше ме уикенда, така че днес със закъснение честитя  Grinning

Поли, Астарта, честит празник! Много много здраве и любов от близките хора!   bouquet

Или, честит рожден ден на Емо! Да расте здравичък послушен и много да ви радва!
Виж целия пост
# 102
Или Честит рожден ден на малкия русоляво човече,да расте здраво весело и щастливо.Вече не е бебето на което му се брояа месеците сега с гордост ще казва че е на 1 година.
Мацки изоставам ви че нещо не ми се пише,нещо ми е чоглаво имам си малко проблеми отново
Виж целия пост
# 103
Или Ееех, кога се мина тази годинка?! Simple Smile
Да Ви е жив, здрав, весел и много, много да ви радва малкия калпазанчо!
А на теб желая много щастливи и горди моменти с него!


mama rosi Да не са казали нещо лошо за тате? Нужда от нещо?
Виж целия пост
# 104
Или, прегръдки и целувки за рожденника! Да стане голям, силен и умен мъж!
Еех как си мина една година!
Роси, няма да се даваш!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия