Цветна пролет се задава ,септемврийчето на знанието върховете покорява.

  • 60 725
  • 601
# 405
Ох, и на мен дните са ми еднакви  Crossing Arms

ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ОНИЧКА! МНОГО КЪСМЕТ И УСМИВКИ!!!    Hug

Тортата е страхотна, пак ли е от Вега?
Виж целия пост
# 406
поли да е живаи здрава нашата адашка .Мноо да слуша и догодина да е една примерна ученичка поздрави
Виж целия пост
# 407
 Полче, да жива и здрава хубавата Оничка!Да расте щастлива, умна и безгрижна!Весел празник на цялото семейство!
Виж целия пост
# 408
Честито на малката принцеса!!
Да бъде все така здрава и щастлива и да радва мама и тати!

Виж целия пост
# 409
Здр мацки не се сдържам от щастие направо летя.След всичко черно което ми се случва искам да се похваля че вече офицялно си имам племеник казвасе като леля си Росен и като вуйчо си и чак ми иде да се напия от кеф.Нямам време да слаам трапезата,така че поръчвайте и после сметката ще я оправя Misc Baby Bottle  party023  food002 beer2 beer3 Wine Glass eat Popcorn cook cookк
Виж целия пост
# 410
 Чудесна новина Роси!Радвам се, че се случва нещо толкова прекрасно на теб и твоето семейство!Много здраве и щастие за малкия юнак и близките му!
Виж целия пост
# 411
Здравейте!

Честит рожден ден на Они, и на всички септемврийчета, които вече са на шест !

Честито детенце на Роси , много да радва цялото ви семейство!

Ние си се прибрахме в Англия, изкарахме една незабравима ваканция, на море, после кръстихме децата.... ех, хубаво си е в България ( и най-вече топло Laughing) ...

Лилето днес беше на балет, оказва се, че сме я записали, без да знаем, в Кралската Балетна Академия, моля ви се, и сега 70 лв. само за изпита за преминаване в следващото ниво  ooooh! плюс нов екип- в лилаво - като за по-големи  Laughing

В работата така са ме емнали, че днес установих, че съм с мускулна треска на врата от преглеждане на рецепти нон стоп  Shocked, което само потвърждава хубавата мъдрост, че от работа само се гърбавее  Laughing

Връщам се във ФБ да качвам снимки, сигурно ще осъмна..
Виж целия пост
# 412
Здравейте сладурчета,
Благодаря за хубавите пожелания  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Марисче, тортата е от някаква сладкарница Baby Fly в Мотописта. Беше много красива наистина и мога да кажа вкусна за детска торта.
Светли, това си звучи сериозно, браво Peace
Роси честито ви детенце, прекрасно е, че системата макар и тромаво работи   bouquet

НИе вече сме си в София. Завръщаме се към нормалния ритъм на живот.
Виж целия пост
# 413
Ние сме вече в Доха. Много е топло. Не става за излизане преди да е залязло слънцето. Няма угодия- зор да се прибираме в Доха, сега мрън мрън, че не става да се излиза Grinning
Виж целия пост
# 414
Здравейте!

Днес се връщаме от море - 10 дена без нет  Grinning

Първо на патерица - честито на Вероничка! Поли, много да ви радва и да е много щастлива!

Марис - честито ходещо човече!

Роси - честит племенник - да е здрав и добричък!

Ради - приключихме ремонта, влюбена съм в резултата. Като намеря време ще кача снимки, че нещо в работата се е натрупало и ще трябва много бързо да се пренастройвам  Sad
Виж целия пост
# 415
Здравейте и от мен Hug
Ние също за завърнахме от почивка и сега започваме да се учим наново с ритъма в София Laughing
Хубаво е да си вееш дупето Laughing

pipiole Скъпа, Да ти е живо и здраво детенцето! Много да те радва, дава поводи за гордост, усмивка винаги да озарява красивото и лице!
...вярвам, че няма да има нужда да ти обяснявам, че на деня много си те мислех и ми беше неприятно, че не можех лично да те поздравя. Моля да ме извиниш!  bouquet

Аз съм болна - ужасно ме боли гърло, имам сополи, и дрис...а пране, чистене и сие ме чакат пусто...ама май, май ще си почакат Tired
Виж целия пост
# 416
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛИЯ МИ МАКС! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, УМЕН, УСМИХНАТ И ИЗПЪЛНЕН С МЕЧТИ! МНОГО ЦЕЛУВКИ!  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=3TzG8AC9wIk&feature=related

Деска, да ми го пазите от момите  Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 417
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ИВО И ДИАНЧЕТО (С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ) ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!!!!

МЕЧИ, КАК СТЕ?
Виж целия пост
# 418
деска честит рожден ден на Макси и вички който днес имат рожден ден и със закъснение на Ивчо и диана.Да са живи и здрави и усмихнати веки ден и да радват много мама и тате.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 419
Хей, хей най- красивия месец дойде - месец на сладко очакване, месец на така жадуван страх от незнание, безпокойство и страх за бъдещето, месец на първи непознати трепети, месец на първа среща, месец на първи целувки, месец на първа глътка въздух, месец на уханни бебета - Добре Дошли, Скъпи Наши Радости!

deata Да ти е живо и здраво момчето! Много късмет и щастие да го спохождат в живота!
Мечи Да ти е живо и здраво детенцето! Много да ви радва!

Честит Празник, Момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия