Израел 53

  • 41 639
  • 743
# 240
Дано ни извинят в литературния спам  Hug

Тиги, да , писаха го даже днеска във вестника  Party Може да си спретнем една среща в Халите , хем ще се видим , хем с безплатен шоколад ще се почерпим  Whistling Whistling Grinning

Бубенце , със сигурност от 1 до 25 някъде . Ще потърся по-обстойно и ако намеря ще мятам   Hug
Виж целия пост
# 241
Дано ни извинят в литературния спам  Hug

Тиги, да , писаха го даже днеска във вестника  Party Може да си спретнем една среща в Халите , хем ще се видим , хем с безплатен шоколад ще се почерпим  Whistling Whistling Grinning

Бубенце , със сигурност от 1 до 25 някъде . Ще потърся по-обстойно и ако намеря ще мятам   Hug

Чакам първо Мента да мине със 66 покрай нас и тогава!
Виж целия пост
# 242
Дано ни извинят в литературния спам  Hug

Тиги, да , писаха го даже днеска във вестника  Party Може да си спретнем една среща в Халите , хем ще се видим , хем с безплатен шоколад ще се почерпим  Whistling Whistling Grinning

Бубенце , със сигурност от 1 до 25 някъде . Ще потърся по-обстойно и ако намеря ще мятам   Hug

Чакам първо Мента да мине със 66 покрай нас и тогава!

Изпускаш ме  Flutter Такива оферти давам веднъж годишно  Whistling

Бубенце сетих се за този сайт ,че даваха Стената 24 часа , а от страни имаше опция за виртуално пожелание . Не си спомням точния сайт , нито мога да го намера , но ако някой друг се сеща нещо по конкретно...

Абе , я си кажете , доматите как са в Израел ? Изобщо храната която разсте  ?
Виж целия пост
# 243
Аз да се натреса сред тази поезия с едно въпросче  Mr. Green
Спомням си, че в една от темите бяхте писали, че има как чрез интернет да се изпрати бележка и някой ги слагал на Стената на плача. Уви не си спомням никакви подробности от тази история а не ми се рози във всичките 50 теми  Crazy
Благодаря предварително  Hug
и аз помня Peace Мента или Петя бяха дали линк към сайта.Ако го намеря ще ти го пратя Peace
Виж целия пост
# 244
 Wink
ние вече сме в СофЕто и пекна слънцето. е няма такъв лош късмет като нашия - пет дена във Варна, пет денамрак и дъжд  #Cussing out поне се видяхме с бабите, поразглезиха ми децата, да видим сега как ще ги стягам  Whistling

Пристигнахме в неистовия час 6:15, което по старото време, по което все още се води организма ми си е 5:15 и за мен са тъмни зори. ОВсен това не спах почти във влака, Ида и Йоси поспаха, той си дреме вече в кревата, а малката се е опънала на дивана и зяпа ДИди за Песах. Да видим как ще я кандардисам да отиде на детска градина, че имам да оправям багажи, перлани  Thinking  Добре поне че днес сме на гости за Шабат, а не у нас да идват гости, та поне няма да се налага да се вихря дълго из кухнята, само за утре нещо за обяд ще трябва да спретна, ама то това е лесно. 

Не съм ви чела, че нямах много време във Варна, а и настроение, гледах да наваксам с реалните контакти   bouquet

Верано, съзалявам, чене се видяхме, ама то и хич не беше време за срещи с  деца  Crossing Arms

А какво за Халите?  Rolling Eyes

Бубе, кажи, аз ще ти сложа бележчица.  Wink Вече имаме билети, на 1ви май летим  Party Така че, който иска бележка на стената - имате един месец да си формулирате исканията  Wink
Виж целия пост
# 245
  Аз само да се похваля  Embarassed


http://novinitebg.info/news.php?id=9401
Виж целия пост
# 246

Няма ли някъде твой видеоклип да те видим.
Виж целия пост
# 247
дядо хаджия , като ми направят ще го пусна първо тук  bowuu
Виж целия пост
# 248
Илка, не е за мен бележчицата иначе благодаря  Hug Аз моята я сложих преди 2 години и 4-5 месеца и Той си я прочете и изпълни  Heart Eyes

Пераааааааах, никога не съм предполагала за певческите ти възможности  Shocked Честито, много успехи ти пожелавам  Hug Разкажи малко повече за конкурса, как стигна до там, къде се проведе, какви бяха изискванията  Peace

Мамка му, възрах се Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 249
   Perah, честито и най-вече за ваучера за силиконовите работи Wink Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 250
Бубе ...ти не знаеш ли , че съм завършила музикално училище  Mr. Green


mimkis имам нужда от тях  Blush, само да се престраша , че съм голямо шубе  ooooh!
Виж целия пост
# 251

Яко ни подпука  Mr. Green Перах ли ти е фамилията ?  Wink

Илче, на 1ви летите , а ?  Party Кеф! ... Я кажи , за колко време ще сте , в хотел ли , при познати /роднини ?
Виж целия пост
# 252
*~Aviva~ *  , Перах  ми е името ,с което ще съм известна на публиката  bowuu
 Нали вече има Мария, Преслава, Цветелина  ...кви още бяха   ooooh!...
 Перах е по-екзотично  hahaha
Виж целия пост
# 253
дами , как се пише пералня на иврит,че е време да потърся из нет-а?   
 wash
Виж целия пост
# 254
Това ли е линкчето, което търсите:
http://www.aish.com/w/

Леле, Perah, браво на теб!  smile3501 Ако това, което ти се случва, наистина ти е мечта и ти е на сърце, имаш най-искрените ми пожелания за успешна и шеметна кариера!  Hug А  какво означава perah? newsm78

Илче, наистина  във Варна от няколко дни е много есенно.  Whistling Но времето е наше, така че живот и здраве ще успеем да се видим.  Flutter

Все забравям да споделя, че правих Косите на Аман, но не с фиде, а със "стеклянная лапша" (нещо като оризово фиде, но направено от бобено, грахово брашно и царевично нишесте). Ами не ме очарова като вкус и може би това се дължи на лапшата, защото тя е ...абе много е една такава ефирна, почти без собствен вкус. Може би с фиде ще се получи по-плътно усещане.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия