Юли 2007

  • 23 533
  • 745
# 450
Кати, просто горчив личен опит Wink. Трудно ще се доверя втори път (въпреки суперлативите за нашата вече бивша). За съжаление твърде късно осъзнах как са нещата при нас.
Виж целия пост
# 451
Ето снимки от стаята на Криси. Искаше ми се да са на дневна светлина, но това ще стане чак другия уикенд. Само картините не сме му закачили.

Деси, не разбрах каква е операцията. Дано да стане както си го решила.

Иве, твоите от съвсем скоро ходят на градина. Не може да очаквате да са ги научили на много неща.
 
Аз съм много доволна от градината. Единствено вирусите ме притесняват, но всяка година се подобрява положението - явно развиват имунитет. Според мен добре влияе за закаляване на децата. Поне тези тук Simple Smile. Кристиан е вечно разпасан и омазан като го взимам, но поне е щастлив.  Laughing

Бързо да се оправят децата. Ужасни са тези стомашни вируси.

Виж целия пост
# 452
Уинкс, стаята е страхотна!!! Напълно се покрива с моите изисквания  Laughing А тази "секцийка" - е много идейна! Ще я покажа на баща ми да види дали може да направи такава за детската. Ние нали скоро трябва да правим обща и също събирам идеи  Peace
Виж целия пост
# 453
Велинче,супер е стаята,много просторно изглежда,идеално че има място за игра.А тези легенчета за играчките,кошовете пластмасови наистина са много идейни.Ох поуспокоих се като видях колко играчки имате,мойте за двамата са толкова,значи добре изхвърлям.  Grinning А Криси къв е готин по хавлия,играе си с камиончета и коли,Никола никакъв интерес към колите отдавна,так аи не му купих голям самосфал или камион за боклук както планирах,рязко се измениха интересите му.
Виж целия пост
# 454
Много ви благодаря! Hug Радвам се, че ви харесва. Секцийката е от Икеа, както и повечето неща, всъщност. Много е хубава, защото е модулна и може да сменяш. Самите панерчета имат различни размери и детето само може да си ги вади и прибира или като чекмеджета или изцяло. Доста побират.
Искре, ако баща ти се навие да прави ще снимам по-отблизо частите.
Янче, той има много играчки, но са дребни - релси, влакове, колички, лего. Успяхме да поберем в панерчетата, че дори да класифицираме - коли от Карс, влакове и релси 3 вида  Crazy етц.
Виж целия пост
# 455
Унксче страхотна стая Heart Eyes скоро и тук ще имаме икеа.
това диванче като ти дойда на гости-там ли ще ме сложиш? Joy
Бубе направих го спанака,ще видим като го опита Х Laughing
Виж целия пост
# 456
Пфу тая Икея нашта чак по Нова година ще я отворят,много ме е яд да чакам и няма да дочакам ще имам нужда да купувам някой неща и ще трябва от тукашнияте мебелни,а не ми харесват,не са толкова функционални,тва е хубавото на Икея че има много идеини мебели,които спестяват място.
На мен ми е трудно да прежаля по малкото дете за градина,за мен все си е малък.Макар,че мога да кажа,въпреки неяденето и плакането сутрин близо 4 месеца по-лесно тръгна Никола от Надина и Надина ми боледуваше повече и го заразяваше,абе мъка беше.И хем колко често я оставях в къщи особено Никола като проходи и поотрасна тя си му беше компания че и на мен и имаха подобен режим.Но пък и като идеше на градина и си само с едно малко верно се усеща облекчението.
Виж целия пост
# 457
Янче, аз БГ мебели повече ги харесвам от Икейските, но нямам избор тук. На Икеа основното предимство им е, че са доста евтини. Другото е, че на мен като стил най-много ми допадат, защото са по-изчистени. Масовият вкус тук е доста претруфен (по магазините става въпрос). Но наистина в Икеа има много идейни неща и за детски стаи е супер. Там идеята е, че си купуваш частите и ги сглобяваш сам, т.е. крайният резултат може и да не е особено качествен  Mr. Green.

Иве, диванът е за бабите/дядовците като идват. Обаче и теб ще те сложим там ако искаш Simple Smile.
Виж целия пост
# 458
Добре че си го изпросих иначе на летището ще ме зарежеш Joy
И аз като Яна,за жалост няма да дочакам икеата за легла ooooh!
Виж целия пост
# 459
То на летището не е лошо. Плажът е наблизо  Laughing. Ти ела, пък ще се погрижим за теб. Какви легла си хареса - двуетажно или отделно? Не я чакайте Икеята, ами се разходете по една уличка успоредна на Стамболийски (забравих и името). Там имаше много хубави работилници за мебели, пердета етц. Подозирам, че като видите икейските ще се разочаровате.  Laughing
Като я отворят ще си купите килимчета, дървени играчки (произведени в БГ  Mr. Green), лампи, аксесоари и др. джунджурии.
Виж целия пост
# 460
Страхотна е секцийката , , ей за такова нещо си мечтая , да се хвърля всичко в кутиите и да не го виждам навсякъде разпиляно.Аз мислех да направим нещо подобно , но с рафтове и на тях панери , само да не стане много момичешко с тия панери.Всъщност да стигнем до там , първо Whistling.
Много се радвам на градината , аз съм вълк единак , не мога да осигуря на Тедо общуване с деца , щото съм темерут и не се разбирам с майките , затова там му е добре.
Иве , заради карантината са имали много малко време , сигурно всички деца са неориентирани , учителките ги насочват , някои плачат , може това да са имали предвид.Обаче е много сладко , едни запъртъци дето не са много сигурни къде са и защо , изтъпанчени пред майките изнасят програма Laughing.
Виж целия пост
# 461
Аз си мислех да питам дали са от Икеа  Blush Ами то като знам, че 1/3 от нещата там се прави в БГ - включително стъклени чаши ... Аз може тенденциозно да забавя обзавеждането - не знам дали мъжо няма да се навие да стягаме къщата да живеем извън София (стискайте палци за това, че е хубава и с огромен двор за децата).
Виж целия пост
# 462
Искре щом искаш а дано!
Аз искам само по-голям апартамент със стаи за децата,пфу ква съм скромна.
Едни приятели и те си купиха къща,за 10 000лв. в едно село до София,абе не е и съвсем до София щото е час и половина път,но всеки уикенд са там.
Били,ти ли си вълк единак ай стига бе немога да повярвам.Може би защото работиш или просто няма сродни души около теб.Аз пък сама немога,всеки ден звъня на някой и като остана сама се чувствам като сираче,обичам да се движа в глудница.
Виж целия пост
# 463
Пльос- нямам време да чета, хвърча напред-назад като муха без глава  Crazy работа, деца, превоз, лудница. Впрегнах свеки да готви и чисти- ако не ме умори работата, нейните манджи ще ме довършат  ooooh! гладна си умирам, толкоз зле готви, пфуу
Стискайте палци, утре ми е много напрегнат ден, другата седмица малко ще отдъхна.
Мислете за среща на 1ви или около него,че после не знам  Rolling Eyes
айде изчезвам
Виж целия пост
# 464
Уинкс сети се коя е улицата?
Щом ще ми намериш къде да спя съм спокойна храна да си нося ли?Мускалчета с розова масло Joy?
Искре где е тази къща?Аз как съм пропунала Mr. Green
Аз също искам къща извън София за игра и гости,даже съм си набелязала място 5стаи и на долния етаж хол. bowuu мечтииии Whistling ще си правим там срещи с децата и барбекюта и ще си  Sick от алкохол Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия