Токуда Болница - София - 9 тема

  • 48 046
  • 707
# 360
lizi beti и аз днес бях при Димитров, трябва да раждам първата седмица на май при него и каза, че било още рано да определяме дата newsm78. Имам час при него пак на 02,05

момичета, за епидуралната упойка, за обезболяване след секцио, която се заплаща допълнително извън пакета има ли смисъл наистина да се слага? нали по принцип имат стандартни обезболяващи?

Аз имах часове за 02.05 и 16.05, но ги отмених заради мое пътуване. Записах си за 30.05, а като исках за април ми казаха, че нямало да бъде там нито на 18 нито на 25, т.е. двете седмици в края на април, според момичето от регистратурата ще липсва (не че няма часове, ама него нямало да го има). За лятото нищо още не съм чула  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 361
Здравейте, момичета, майка съм на прекрасен син на 1, 3 месеца, роден е в Токуда, секцио. Вчера правих тест преди да ми закъснее, просто бях сигурна, че има нещо и видях отново II чертички. Бремеността е планирана, но никой от мен и таткото не очакваше да стане веднага. Чудя се дали има часове скоро за регистриране на бременност, аз нямам никакви съмнения, че ще се доверя отново на екипа на Токуда, само се чудя кога да се обадя и какво е положението в момента с часовете по здравна каса:)
Виж целия пост
# 362
обади се не чакай - и без това знаеш, че на ехограф ще се види малко по-късно  Peace

Честито Wink)) Hug  bouquet
Виж целия пост
# 363
Направо се обадих и записах час при Кръстанова за платен прием за 26.04, а след това ще се прехвърля по Здравна каса, защото часовете са чак за края на май. Чела съм много противоречиви неща за нея, но преди консултациите си ги правех на друго място при друга лекарка, която едва ли е била по компетентна, благодаря ти Алена, малко неочаквано дойде добрата новина за мен и още не мога да се зарадвам...
Виж целия пост
# 364
 Hug а на мен толкво ами се бременее пак  newsm78 дали от пролетта или просто жената носи в себе си този копнеж  newsm78 ама трябва да се поизчака  Hug
Виж целия пост
# 365
lizi beti и аз днес бях при Димитров, трябва да раждам първата седмица на май при него и каза, че било още рано да определяме дата newsm78. Имам час при него пак на 02,05

момичета, за епидуралната упойка, за обезболяване след секцио, която се заплаща допълнително извън пакета има ли смисъл наистина да се слага? нали по принцип имат стандартни обезболяващи?


И аз имам час за 02.05 Simple Smile   Иначе не знам.Може би защото ние вървим с около 2 седмици напред реши ,че може да запишем една неангажираща дата както той се изрази.
Виж целия пост
# 366
Мен и това малко ме притеснява, предишния път ми казаха 2 години да изчакаме, но между ражданията ли или за забременяване не питах, мислех си че няма да се случи точно на мен, ама ... та и затова не мога да се радвам, може би след прегледа ще ми се изяснят нещата... От лентата видях, че сте на 10 месеца, сега започва най интересното, стават все по диви и щастливи :d да са живи и здрави
Виж целия пост
# 367
Мен и това малко ме притеснява, предишния път ми казаха 2 години да изчакаме, но между ражданията ли или за забременяване не питах, мислех си че няма да се случи точно на мен, ама ... та и затова не мога да се радвам, може би след прегледа ще ми се изяснят нещата... От лентата видях, че сте на 10 месеца, сега започва най интересното, стават все по диви и щастливи :d да са живи и здрави
2 години е по българската школа, едно момиче, което пише тук mari:) каза, че във Франция е 6 месеца след секцио.
Иначе честитооооо!!!! Трябва ти време да се осъзнаеш. Аз така се шашнах с втората бременност, че до половината не можех да се зарадвам като хората. После си идват всички положителни емоции. Лека и успешна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 368
между раждането, като начална възстановителна точка и следваща брменност  Peace

аз имам други съображения - да се върна на работа за поне годна и след това да започваме да действаме, разликата между децата ще е около 3г

иначе и за възстановяването е хубаво да е пълноценно  Peace

толкова ми харесва с малкия в къщи, че ще ми е трудно да се върна в онази джунгла  Sad ,но няма как - в този материален свят  Cry
Виж целия пост
# 369
2г е препоръчителен срок и се препоръчва, за да зарастне добре всичко и да се избегне повишаване на риска за майката. Става дума за 2г преди да се влезе в нов цикъл за бременеене.
Лично на мен ми се струва, че понякога се действа малко лекомислено в този смисъл, матката все пак има нужда да зарастне.
Виж целия пост
# 370
Мен и това малко ме притеснява, предишния път ми казаха 2 години да изчакаме, но между ражданията ли или за забременяване не питах, мислех си че няма да се случи точно на мен, ама ... та и затова не мога да се радвам, може би след прегледа ще ми се изяснят нещата... От лентата видях, че сте на 10 месеца, сега започва най интересното, стават все по диви и щастливи :d да са живи и здрави

Два месеца след раждането (секцио) попитах изрично Илиев кога можем да започнем опитите за второ бебе. Тогава, думите му бяха, че трябва да изчакаме 6 месеца, като раждането ще е отново секцио. Също така попитах колко време трябва да изчакам, ако искам да се пробвам пак за нормално раждане, тогава ми отговори, че трябва да изчакам поне две години от първото раждане.

Същите отговори ми даде и АГ от болница Селена.
Виж целия пост
# 371
Благодаря ви, момичета, аз не съм се и надявала 2 раждане да е нормално...
Виж целия пост
# 372
silvergreen
Точно днес ли намери да пуснеш постовете си  Laughing - смея си и ти го казвам това, защото днес бях на контролен преглед след изписването и както е очевадно е минало само месец след секциото ми, а познайте какво се оказа - ПАК СЪМ БРЕМЕННА  Embarassed Cry Sick  не знам какво човече още да ви сложа, за да ви обясня ситуацията. Първо д-р Фурнаджиева видя някаво образувание като ме попита дали съм имала проблеми с миомен възел, после аз попитах какъв е варианта да е бременност и реши да пусне b-HCG, но преди това видя че матката е увеличена. Всичко това може да е възстановяване, но пък хормона е увеличен. Та сега ми предстой ново изследване в понеделник, но като се знам какъв съм карък със сигурност ще се окаже бременност, което моментално значи аборт. Та да ви питам тези от вас, които са правили такава процедура там как протича?
Виж целия пост
# 373
Marinels, не знам какво да кажа, аз си мислех, че на мен ми е рано...и се страхувам, макар че и 2 контролни прегледа при мен минаха прекрасно. Не знам как протича аборта там, но поне за мен няма по сигурно място от Токуда и се надявам при теб нещата да минат добре дори да е бременност, което не е изключено.
Виж целия пост
# 374
, което моментално значи аборт. Та да ви питам тези от вас, които са правили такава процедура там как протича?
Как минава не знам, но стува 600лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия