Токуда Болница - София - 9 тема

  • 48 046
  • 707
# 645
Честит малък син Setony  Heart Eyes
Да ти е здрав и много да ви радва!!! Чудесно, че си доволна от лекарите!
Виж целия пост
# 646
setony браво и честито Simple Smile! да ти е живо и здраво бебочето Simple Smile... благодаря, че сподели преживяното... от полза е всяко мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 647
setony браво и честито Simple Smile! да ти е живо и здраво бебочето Simple Smile... благодаря, че сподели преживяното... от полза е всяко мнение Simple Smile

Присъединявам се към това. Честито!   bouquet
Виж целия пост
# 648
Setony честито!
направо ме успокои с този разказ, радвам се, че всичко е минало добре и лекарите са реагирали адекватно.
Виж целия пост
# 649
Setony честитоооооо  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 650
setony   bouquet  bouquet  bouquet браво на Вас и добре дошли у дома - на най-хубавото место Wink)) герои - майка и син  Hug

как тръгна раждането? с контакции? изтекли води? кога отиде в болницата (колко часа беше), как те посрещнаха? дежурен лекар или звъня на Илиев? той кога дойде?

колко време мина до разкритие? колко продължиха напъните?

Калоян също имаше увеличен ляв вентрикул, не с аме хвърляли в драми, причината е много тежко и дълго раждане, което води до мозъчно страдание и съответно тази кухинка се раздува

не са ме хвърляли в някакви страшни драми, д-р Константинова внимателно ми обясни, без паника и с уговорката, че ще се следи да не нараства

прибирайки се в къщи доста изчетох, че няма общо с хидроцефалията, където има техност, клапи (и с хирург. намеса се лекува) .....

та - гледахме да не расте, а вендтрикулът се свива с времето

опастността беше - да не се засегне център на движение, препоръчаха да го наблюдаваме - дали движи еднакво двете си ръце ....и да стумулираме движение - еднакво - да правим гимнастики, масажи, рехабилитация

всеки месец, на преглед - измерваха, че няма увеличение и след 5 месец - казаха, че няма нужда повече и че той се развива нормално  Peace

в подкрепа - ще пусна и едно клипче, как Калоян се справя с движенията на 10м, коригирани 9м

Виж целия пост
# 651
setony Честит син Калоян. Да Ви е жив и здрав и много да Ви радва  Grinning
Виж целия пост
# 652
setony, честито бебче, да е жив и здрав и много да те радва Hug.
И аз нямам търпение да мине времето и да дойде и този момент.
Понеже няколко дни ми се налага да ходя в Токуда все за различни неща, та доста често стоя в приемната.
Телефонът на АГ регистратурата звъни веднъж на половин час и не мога да разбера защо никога, ама никога не съм успявала да се свържа директно с тях ooooh!. Просто не ми е ясно какво се случва Twisted Evil.
Говоря си с колеги, посещаващи Токуда, е най-големият им проблем към момента явно е регистратурата в различните отделения. Няколко скандала станаха само докато аз чакам там, просто ще съсипят общото впечатление за болницата тези момичета  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 653
Setony, честит бебок! Да ви е здрав и много да папка и слуша Simple Smile
Алена, а вашият Калоян като го гледам е овладял до съвършенство проходилката, чак с два крака върху нея се качва Joy Сладурче Party
Виж целия пост
# 654
да Wink)) тов абеше от преди месец Wink)) вече ходи за 1 ръка Wink))

идеята ми беше да покажа, че няма смисъл да се вкарваме в излишни филми с тези вентрикули

лекарите ми казаха, че има много малко меска, където могат да се гледат на ТФЕ и затова се прилага само на бебета в риск, но и при много доносени деца го има, само, че родителите им не знаят  Peace
Виж целия пост
# 655
спокойно с тези вентрикули... мен преди 2 години ми откриха хипертрофия на десен вентрикул... жива съм си, не мога да кажа, че чувствам нещо... водят го като "козметичен" дефект - ако е вродено... при някои се получава от спорт  Hug
a.l.e.n.a много е хубав Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Честито моченце на Сетони, да расте здравичък и засмян  Hug

Алена, твоето малко слънце е чудесно, как само се справя с проходилката... Heart Eyes
Виж целия пост
# 657
Момичета, мнооого ви благодаря  за пожеланията Hug Heart Eyes Hug
Алена, страхотно се справя твоят Калоян  Hug
Целувчици от нас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 658
setony,честит син Калоян! Да ви жив и здрав и много послушен  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 659
Здравейте момичета и от мен. Записвам се и аз да следя темата.
Насочих се към Токуда при Колева заради проблемна бременост - серклаж.

Искам да ви питам нещо тук - ако ви се наложи поради някакви оплаквания да отидете към болницата, а не успявате да се свържете с вашият лекар или пък той не е на смяна -как се процедира...

Честито на setony   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия