SUPERNATURAL – Castiel: Trench Coat, Blue Eyes & Free Will

  • 35 752
  • 735
# 345
Ураааа  newsm44 Най-накрая рая и все повече Кас!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

"Lots of Cas coming up, "he's going in more of an Angelina Jolie direction" and adopting an orphan, Misha says"


Where is Dean's amulet? "It's actually doing a guest shot on One Tree Hill. We wish it well."   Joy

Момичета лягам, че утре имам една малка скачаща аларама, която се нарича щерка ми, и ме буди към 8 и нещо всяка сутрин  Laughing  Ако има новини за 7ми сезон, моля пишете с големи, червени букви  Hug
Виж целия пост
# 346
 "It's actually doing a guest shot on One Tree Hill. We wish it well

Е не, паднах  Joy
Виж целия пост
# 347
Хахахаха последно включване  от Мишата, че се смях с глас, сама тука...

Misha talks about regretting his deep Cas voice. "I may be running into medical problems."

He hopes someday Cas will have a tank of helium with him so he can talk normally.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ххааххаха направо ме убива тоз човек, казвам ви!  Heart Eyes

Искам да си легна а не мога  Joy

Fan: Will there ever be a positive female main character? Jared: Well there's Castiel.  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 348
Лека и от мен с Големите трима



Утре съм на работа, така че, както каза Мирка, пишете новините с големи червени букви, та да ги прегледам през тел. Ако са лоши с малки букви.  Tired Ох, дано да са добри, даноооо!!!
Виж целия пост
# 349
Правя си ангелски знак с кръв и се прогонвам към леглото, защото само зяпам и чета. Лека нощ, наистина вече  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 350
Fan: Will there ever be a positive female main character? Jared: Well there's Castiel.  Joy Joy Joy Joy

 smile3532 smile3532 smile3532

Лека и от мен  Hug Hug Hug

Офф ади лягайте си,че като знам че има някой тука не мога  Grinning
Виж целия пост
# 351
Няма ме бе, само ми седи отворена темата, ако стане нещо инт да постна. Ама те взеха нещо че спряха да туитват, тъй че лягам верно  Hug
Виж целия пост
# 352
Хелоу!

Бела, Hug
Благодаря за подаръците – от любимите ми са: тройка Уинчестър Whistling .

Събрани спойлери от фестивала: http://www.spoilertv.com/2011/03/supernatural-spoilers-from-paleyfest.html

Резултати от анкетата за възрастта на феновете на сериала: http://www.spoilertv.com/2011/03/supernatural-episode-612-like-virgin.html

И две снимки: тази, на която горе-долу се държа, и тази, на която invece имам желание да връзвам, връзвам. В смисъл ‘да завързвам някого’, но и ‘аз да цъфна и да ‘вържа’’ Joy .
Виж целия пост
# 353
Виждам, че вчера е било много емоционално тук.

Хайде добре утро от мен със снимки...






















Виж целия пост
# 354
и още













Виж целия пост
# 355
и едно видео

Виж целия пост
# 356
Добро утро,
писали писали ...... чак сте се забравили  Mr. Green
страхотни снимки сте напускали от фестивала .... разтрепераха ми се ръцете.
А и времето добре си го запълвате. ДА си кажа и аз относно класациите, дамската би ми се подредила ..

1.Русото Руби
2.Бела
3.Жената в бяло
4.Демонката от Син сити
5.Сара ..? от епизода с картината

А демоноангелската ...

1.Краули  Heart Eyes
2.Кас
3.Балтазар
4.Габриел
5.Луци


Лека седмица момичета ....   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 357
аз не мога да спра

Виж целия пост
# 358
Белс, спри се, разногледих се Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Белс, спри се, разногледих се Rolling Eyes

не могааааааааааааааааааа
















Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия