Много съм ядосанаааааааа. Искам вече хубаво време!
че се беше наакала до уши и не спря да пищи.

Желая ти да си жива и здрава, много щастлива и ... добре дошла в клуб 30 
Сега суша количката в хола
Така била чувала от стари хора

Божидар както свикна навън не знам как ще сме ако вали няколко дни 
След 3 дена мазане на Божидар бузките са отново мекички,а бяха станали като шкурка след като му минаха пъпките.
, разбирам те напълно за лазенето по нервите на каката. Аз в неделя бях на път да напердаша и двамата, че и баща им, никога не съм била толкова близо до удрянето на шамар, досега не съм го правила, едвам се сдържах. Но това са моменти, отминават, така че стискай зъби и си свиркай, ако можеш.
А иначе днес ни похвалиха за кг и ръста, на мен също ми се сториха малко 500 гр. за месец, а док ми се скара буквално, каза, че това е дама и няма нужда да става кюфте
Лора колко тежи в момента? 
Дано се оправи тия дни времето, въпреки, че май го дават да се разваля.
. Този не заслужава и "здрасти" да му кажеш!
!
Аз не му се сърдя. То природата им е такава на мъжете (повечето, винаги има изкл.) Предупредила съм го обаче че няма да простя, ако забрави рд на някое от децата.
Виж, за името, нямам коментар. Да не би да е искал да я кръстите Елизабета?


Препоръчани теми