Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
А каква паника ме обхваща- имам чувството, че с нищо не съм готова.
Сега се чувствам малко по-човек.

а не съм спряла или намалила храната
И в такъв сучай поставянето на гърда всъщност ще е за стимулиране на такава и той ще си остане гладен
Въпроса е дали със някакви масажи аз сама да стимулирам гърдите, за да се появи такава или тя ще си дойде от само себе си, без да е нужно да правя каквото и да е. А и в следващите дни в болницата трябва ли да пробвам да се цедя с помпа, за да стимулирам лактацията?