Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
И аз от днес в 9 месец вече, но много ми се иска да поизчака поне до края на март, но ще видим.
Вече посвикнах с това, че трябва да лежа още седмица и някак ми е по-спокойно от първите дни, когато ужасно се тормозех.
някакви идеи?
Терминът по ПМЦ е 1ви май, но аз съм с по-къс цикъл, така че както са ми го изчислили по първия УЗ за 27ми април е най-актуално според мен. 
.
,но искрен но се надявам да родя по рано ,даже си заплюх 1 Април.
.
