Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
това не се яде от кисело
" На другата сутрин Майк Тайсън след мач.
.
ма ММ го няма тази вечер, та така че ще си кротуваме с Жорко самички.
Изчетох доста статии за това как започва раждането, но от лични разкази е по - различно, така че Моля да споделите, че аз онзи ден от едни лекинки болчици ниско долу се шашнах и се чудех дали да не вдигам ММ за към болницата


На нас ни е много рано и не разрешавам на мисли за преждевременно раждане да се загнездват в празната ми главица. 


Да постигне всичко, за което мечтае.
Чета за капки Ентерокид - някакво инфо за тях?

Мен по-скоро ме притеснява периодът след прибирането от болницата,просто умът не ми го побира, а пък каката кога ще учи и това нещо не мога да го наместя в програмата!! 
на твоят най-голям батко,да ти е жив и здрав и много да слушка. Tutti frutti и на теб да ти е жив и здрав рожденника