Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?


Тук можете да споделите радости и неволи, които срещате в кърмаческия си път! Добре дошли!
,краката подути след 2 часа права в кухнята
,поне спретнах на бързо една баница ,че детето да има какво да закусва
.
,вече нямам търпение да раждам ,че и кръст и гръб и гъз
.
и да отидем при нея да ни направи проби, че после не трябвало да се мие и мокри ръката. Та тестването се състоеше в три леки драсвания с игла по вътрешната страна на ръката по близо до свивката на лакътя и както е написала PEMY капват по една капка от различни неща. И това е после те гледат дали има зачервяване и ако има на коя проба е реагирал организма. След 2-3 дни изчезват резките, все едно си се одраскал в шубраци. 
като гледам групата на Априлки най-многобройна