Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
. И на мен ми се видя едно и също, но за едното ми взеха 12 лв., а за другото 30 и вчера се бях много ядосала. Ама човек нали за детето е готов на всичко, а пък и като не е грамотен в тази област....Но пак така се учим

После ще се свалят явно и това е!
и не ми вписвал нищо. В четвъртък на ЖК - то ще си питам, че това с документите много ме притеснява нещо 
направо нямам търпение да се разхождам с бебка
.