Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
Да сте много, много здрави и щастливи

- бях привързана към един куп системи, монитори, катетри и какво ли не още, та си ме беше шубе много. Докторът ми спука водите почти веднага в началото (не боли изобщо), след което контракциите започнаха първо по-леко, после по-силничко. Като стигнаха ниво силни менструални болки си поисках епидуралната - сложиха ми я някъде на 5-6см разкритие. Оттам блажено облекчение за още около час, докато не започнах да усещам нужда да напъвам. Докато изчакам доктора да се появи и един куп сестри да се уверят, че имам пълно разкритие, трябваше да се сдържам да не напъвам и беше доста трудно 

Но пък е направена с много любов и гарантирам, че е много, ама много вкусна 
на моето мъжленце не му давам още да излиза толкова рано



