За празника на мама АПРИЛчето ще врътне акробатика голяма! - Тема 18

  • 32 376
  • 720
# 690
ЧЕСТИТО НА НАДЕТО И ЛЕНИ!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА,А НА ВАС БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!
Ще се радвам да ме включите във фейсбук.Там съм Nadya Bulatova.
Виж целия пост
# 691
Лени, Честита да ти е госпожицата  newsm51 Да сте много, много здрави  и щастливи Вие и цялото Ви семейство!
Виж целия пост
# 692
Честита щерка на Лени, да им е жива и здрава! На Лени бързо възстановяване!  Hug

Скоро няма да смогваме с честитките Simple Smile
Виж целия пост
# 693
Оле, оле, оле...Много бебенца! Честито момиченце-кокиченце на Лени! Да е здрава и щастлива!

Ама кога минаха тези месеци....
Виж целия пост
# 694
 Hug
тъкмо влизах да се похваля, и вече видях честитките - много хубаво ми стана   bouquet Hug Hug

Накратко за раждането - беше предизвикано, постъпих без никакви контракции и с 1.5см разкритие, но мина за около 3.5 часа от първата доза питоцин до изваждането на беба.

Определено не беше това, което се нарича 'естествено'  Wink - бях привързана към един куп системи, монитори, катетри и какво ли не още, та си ме беше шубе много. Докторът ми спука водите почти веднага в началото (не боли изобщо), след което контракциите започнаха първо по-леко, после по-силничко. Като стигнаха ниво силни менструални болки си поисках епидуралната - сложиха ми я някъде на 5-6см разкритие. Оттам блажено облекчение за още около час, докато не започнах да усещам нужда да напъвам. Докато изчакам доктора да се появи и един куп сестри да се уверят, че имам пълно разкритие, трябваше да се сдържам да не напъвам и беше доста трудно (ако ви се наложи помага техниката на дишане подобна на духане на свещ с пълни бузи, докато отмине контракцията)
След това още 10 мин напъни и бебата излезе - напъните болят въпреки епидуралната, но аз съм от мнооооого големите пъзли и пак бих казала, че не е нещо непреживяемо. За мое щастие нямам и никакви шевове - в момента не изпитвам никакви болки и дискомфорт, което ме прави много радостна.

За сравнение, първото ми раждане пак беше индуцирано - продължи почти 10 часа, с 2 часа напъни вакуум, имах и шевове, но пак бях с минимален дискомфорт след раждането

Бебата ми я дадоха веднага, видя ми се много много малка (но доста гръмогласна!!!), сложих я на гърда веднага, и за разлика от брат си  беше доста неуверена в засукването, като дори ревеше от време на време  Thinking
Сега е при другите бебета и не смея да си я поискам, че снощи не спах и съм капнала за сън.

Горе долу това е моят разказ, много съм доволна и пожелавам на ВСИЧКИ такова леко раждане (ако може без системи, разбира се  Hug)

ПС
Ей сега видях, че моята беба си има и астрално близначе!

Честито на НАдето25 - Да е жив и здрав Веселин и много да радва цялото им семейство!
Виж целия пост
# 695
Лени, да ти честитя девойката и тук! Да расте умна и красива и само да те радва!

 newsm51   ylinfant  baloni
Виж целия пост
# 696
  И мен сън не ме лови. Снощи умрях рано-рано и съм изпуснала второто ни бебоче- да е живо и здраво момиченцето на Лени и скоро да разберем как ще се казва  Wink Радвам се, че всичко е минало добре  Peace
  Та, в ранни зори да си кача тортичката- почерпете се за мое здраве, днес навършвам 30! Ужас, кога станаха толкова много?  Wink

 

  Бъдете снизходителни към украсата, това е първата торта в живота ми, а да не говорим с тия двете леви как се работи с шприц  Crazy Но пък е направена с много любов и гарантирам, че е много, ама много вкусна  newsm22
  Е, изпреварих новините за евентуален днешен бебевалеж, ноооо... да се готвят момченцата  Mr. Green   newsm78 на моето мъжленце не му давам още да излиза толкова рано  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 697
Mama Ivy ,бъди жива и здрава. Скоро още по-щастлива мама.
Виж целия пост
# 698
Лени ,честита ти принцеса  Hug,нека расте щастливо и безгрижно .
мама Ivy  NeWS59 NeWS38 много положителни емоции в живота ти да има ,А скоро здраво и красиво бебе.
С тези добри новини ,денят ми започва прекрасно :Lil: Heart Eyes Simple Smile.
Виж целия пост
# 699
Добро утро Simple Smile
Лени, благородно ти завиждам за лекото раждане и факта, че звучиш много бодро и жизнено вече... като си помисля и като знам какво ме чака пак с тази операция... Радвам се за теб и за малкото съкровище.  Heart Eyes

Мама Иви честит трийсетак! Не е лесно да се свикне с тази цифра, аз дълго време казвах, че съм на 29 след РД, но в един момент разбираш колко е хубаво. Така де, да намираме хубавите неща в живота Simple Smile Весел празник!

Днес пак съм на запис... гледам да не мисля много, че става лошо...
Виж целия пост
# 700
4естит рожден ден на Мама Иви! Бъди щастлива и оби4ана, с едно здраво бебенце!

А трийсетака -майката си трака  Simple Smile. Много хубава възраст, поне за мен - защото знам какво искам и как да го постигна.

Хубав празник!

И...4акаме следващия бебон.
Виж целия пост
# 701
Бебенцааааа  Party

Честити ви рожбички, момичета! Да са живи и здрави!

Лени, много ме зарадва разказа ти, не казваш къде си раждала.

На мен днес ми е първия ден от 45-те дни и съм си сгласила списък със задачки - да се замаеш Simple Smile Имало живот и извън офиса, ей Wink
Виж целия пост
# 702
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМЧЕТА   bouquet  Grinning  
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,mama Ivy, да си жива и здрава!Тортата изглежда много вкусно,важното е,че е направена с любов !  :h
Виж целия пост
# 703


Честита принцеса на Лени! Бързо възстановяване на мама и прекрасен съвместен живот за цялото семейство  family


Момичета, след малко пускам новата тема, защото ще излизам и не знам кога ще се прибера днес, а ви знам колко много пишете  hahaha

  newsm59   ura  Честит Рожден Ден и на Мама Иви! Добре дошла в клуба  Laughing Не е чак толкова лошо, свиква се и после става мноооого хубаво!
Виж целия пост
# 704
Добро утро и от мен,

Честито на новите майчета Надето и Лени! Да са ви живи и здрави Бебешоците и много да ви радват, да папкат и да пълният памперсите!

 ylinfant smile3541   smile3525

Мама Иви Честит Рожден Ден! Много здраве и късмет, и едно здраво бебче!   newsm59

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия