Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 042
  • 733
# 450
Като погледнах 2-3 пъти фрагмента с брат и, и каза Керим направи нещо,
Керим май хвана здраво в прегръдка сто килограмовия Рахми. Много я слуша Фатмето.
за пореден път си рискува живота за нея. Laughing Laughing Laughing
Но иначе е добър кадъра - съпруга помага на жена си в семейната драма! Party Party
Виж целия пост
# 451
bonobo тя Мукадес накъса оригинала и май остана копие от пълномощното.
Скъса го за да не се разведе Фатмето, че няма откъде да цоца пари.
Така беше май.
Виж целия пост
# 452
Аз пък си мисля, че Фатмето трябва да загуби Керим, за да осъзнае какво той значи за нея?
Все го хока, все го овиква.................
Време е вече да се случи нещо и тя да спре да го приема като даденост.
Къде са тези търпеливи мъже-душички, като Керим? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 453
Аз пък си мисля, че Фатмето трябва да загуби Керим, за да осъзнае какво той значи за нея?
Все го хока, все го овиква.................
Време е вече да се случи нещо и тя да спре да го приема като даденост.
Къде са тези търпеливи мъже-душички, като Керим? Joy Joy Joy
по филмите Иосче , по филмите  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 454
във вторият фрагмент - не се карат, май Керим търси допирни точки.
Вижте ги двамат в тъмното на масата. Все повече са сами. Ами така обяснявайки си се, ще се доближават. Точно в края на фрагмента, той я изпреварва и застава пред нея. Ех и ако я награби..... Няма къде да бяга - освен да скача в реката.

ios, да го загуби, ама някоя от нас да го намери.
Виж целия пост
# 455
Този втория фрагман хич не е полезен за моето здраве. Такива фантазии тръгнаха из главата ми. Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 456
във вторият фрагмент - не се карат, май Керим търси допирни точки.
Вижте ги двамат в тъмното на масата. Все повече са сами. Ами така обяснявайки си се, ще се доближават. Точно в края на фрагмента, той я изпреварва и застава пред нея. Ех и ако я награби..... Няма къде да бяга - освен да скача в реката.

ios, да го загуби, ама някоя от нас да го намери.

Абе не ми е много във възръстовата категория, ама какво да се прави - бих се прежалила hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 457

            Голям е чаровник - аз като в оня виц , като най-възрастна мога ли да помоля да бъда първа , че време не ми остава ...!> Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 458
Какво ли става след като той я настига? Дали ще имаме официално признание или ще се продължава да се протака? За физически контакт и не мечтая!
Виж целия пост
# 459
Браво!
Но сега ми се чу така: o kadar sevip de söyleyememek

Както кажеш.
Виж целия пост
# 460

            Голям е чаровник - аз като в оня виц , като най-възрастна мога ли да помоля да бъда първа , че време не ми остава ...!> Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
голяма хиена ще излезеш ти, Мац! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 461
Браво!
Но сега ми се чу така: o kadar sevip de söyleyememek

Както кажеш.
по другите форуми го преведоха  -
Да обичаш толкова много, но да не можеш да го изречеш...
както Бинзенцето каза първия път
Виж целия пост
# 462
Ами аз първия път като гледах дори не разбрах последните му думи от второто гледане чух само'' да обичаш'' и след като sara вече написа репликата ми се изясни цялата картинка и наистина така казва''да обичаш и да не можеш да го кажеш''
Аз не съм го казвала защото вас това не ви интересува по принцип но Керим по някога ми е доста трудно да го разбера като говори трябва няколко пъти да чуя репликата за да я разбера има особен говор
Виж целия пост
# 463
             Харесвам черни , високи , чаровни мъже с красиви ръце Embarassed Embarassed Embarassed.., пък си и помислих , че опашката за Кавънч ще е по-голяма ...!? Joy Joy Joy

             Те съседките да ни чуят без коси ще останем , а може и да не се разминем само с това...!? rotfImbo
Виж целия пост
# 464
Да, gery разбрах превода, но кое от двете е по-правилно на турски казано се чудя, защото и аз самата продължавам да уча.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия