Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 043
  • 733
# 510


              mariana51 ,  песента е за семейните двойки имали благословията да изживеят живота си в хармония и любов и да остареят заедно.., за съжаление аз не съм от тях...!!!

             На всички Ви пожелавам семейния Ви живот да премине като песен  с един партньор с много любов ...!!! Hug Hug 
Виж целия пост
# 511
nelka123,   bouquet ,жалкото че в живота не всичко е като,песен,случи ли се нещо хубаво някой някъде из просртанството не позволява дълго да се наслаждаваме на тези моменти,винаги има изпитания затова е важно тези моменти да ги изживеем пълноценно

mariana51, Hug
Виж целия пост
# 512
             Не съм от манячките имащи желание  да събират двойките от  сериалите , но Берен и Енгин си подхождат , той тъмен , тя светла... И на двамата очите и ръцете са им много красиви...
Виж целия пост
# 513
         Ще споделя с Вас това , защото е много е близко и до мен ...!?


Има неща, които изразяват същността ни на личност,
и това са дреболиите, които обичаме, и без които не можем...

Обичам огъня. С часове мога да се взирам в искрите,
забравил къде се намирам, потънал в магията му.

Обичам много и дъжда - всякакъв го обичам!
Силен, буреносен и тих, напоителен.
Дълго мога да го гледам от прозореца,
както и на улицата - да шляпам в локвите, без значение как ще изглеждам.

Обичам докосването - топлото, и специалното,
онова, което ме кара да се чувствам съвършено обичан.
Да заровя длан в косите, да те придърпам леко,
и да те целувам по очите...

Обичам да те имам цялата и докрай да ме владееш!
Искам и да се събуждам в прегръдката ти…

Обичам да съм ти верен, а тогава съм верен и на себе си.
Съжалявам, но така стоят нещата, дори и с риск да се скандализирам чрез старомодност. Иначе не ми е хубаво...

Обичам да подарявам, и да сгрявам душата - за каквото и да иде дума.
Дълго си мисля какво и защо би донесло някому радост.

Обичам да се усмихвам!!!
Нищо, че понякога ме забравят, аз пак обичам! И това съм аз!

Обичам животните - от пухкавите селски пилета и зайчета
до помиярчето. Онова на улицата, мръсното и гладното...

Обичам атмосферата на дома.
Дом в които ми е приятно да се прибирам и се чувствам спокоен, и сигурен.

Обичам пътуването, независимо къде,
но да прeоткривам света за себе си.

Обичам предизвикателствата, онези, до секване на дъха, но...
обичам споделянето, разговорите, и със теб съм в състояние да го правя денонощно.

Обичам близки на душата ми хора. Иначе е толкова празно...
много, много ги обичам, и им вярвам!

Обичам и да пиша за всичко около мен - много, много обичам!
Докато те чакам, докато сме заедно с теб и когато те няма.

Обичам да се гмуркам и да плувам свободно във фантазията на картините.
Взирам се в тях, и потъвам в мълчание.

Обичам да снимам.
Да запечатвам миг от живота около мен за идните поколения.

Обичам и музиката, обожавам я!


Обичам да се рея в облаците – в безумна непрактичност,
и да мечтая за мечтите си. Да ги преживявам, да ги имам -
както биха били реално, и без значение дали са постижими.

Обичам да имам право на избор.
Да имаш право на избор, означава да живееш!!!

Всъщност може би е излишна цялата тази тирада -
в мен има още толкова любими неща, неизречени:

Обичам планината, цветята, хубавата дреха, моят парфюм, старите ми книги, мисълта за децата, уюта, да приготвя вечеря за двама ни...сигурно е смешно, знам, защото можех само с две думи -
обичам да обичам! И това напълно ме описва, и ми е достатъчно.
И лично аз нямам други потребности, за да съм жив…


 
Виж целия пост
# 514
nelka123,   bouquet ,жалкото че в живота не всичко е като,песен,случи ли се нещо хубаво някой някъде из просртанството не позволява дълго да се наслаждаваме на тези моменти,винаги има изпитания затова е важно тези моменти да ги изживеем пълноценно

          Да , така  е... Мисля , че точно изпитанията и трудностите в живота ни в началото ни помагат да се научим да се радваме на "дребните неща в живота"..!? А имаме ли този "подарък" ,  да се събуждаме в прегръдките на любимия мъж , трябва да се чувстваме пълноценни , щастливи и завършени...
Виж целия пост
# 515
Обичам планината, цветята, хубавата дреха, моят парфюм, старите ми книги, мисълта за децата, уюта, да приготвя вечеря за двама ни...сигурно е смешно, знам, защото можех само с две думи -
обичам да обичам! И това напълно ме описва, и ми е достатъчно.
И лично аз нямам други потребности, за да съм жив…



Mnogo e хубаво на кого е
Виж целия пост
# 516

  bouquet  bouquet
Перевод песни"Я полюбил тебя навсегда"

Я полюбил тебя навсегда, другую не смогу полюбить,

Они говорят, что я сумасшедший, но ничего не могу изменить.

Я полюбил тебя навсегда, другую не смогу полюбить,

Они говорят, что я сумасшедший, но ничего не могу изменить.

но ничего не могу изменить,но ничего не могу изменить.

Ты еще в начале пути, можешь изменится говорят,

Но все дороги ведут к тебе.

Невозможно ошибиться в любви даже на мгновенье

Иногда можешь отдать свою жизнь за мгновенье

Я полюбил тебя навсегда, другую не смогу полюбить,

Они говорят, что я сумасшедший, но ничего не могу изменить.

Я полюбил тебя навсегда, другую не смогу полюбить,

Они говорят, что я сумасшедший, но ничего не могу изменить.

Ты еще в начале пути, можешь изменится говорят,

Но все дороги ведут к тебе.
Виж целия пост
# 517




Това вече са снимки от 26 серия. Боже, напредва сериала - 26 серия.
Виж целия пост
# 518



            Славенче , пратиха ми без да цитират кой го е написал.., а аз събирам такива красиви неща...И преводите на Сара на песните събирам...
Виж целия пост
# 519
nelka123, колко рядко се замисляме за онези малки, дребни неща, които ни заобикалят и които правят живота ни прекрасен!

зули,  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 520


          На четиридесет

Ако бях на шестнадесет,щях лесно да ти призная,че те обичам.
Ако бях на двадесет, щях да поискам да се омъжа за теб, защото така правят всички.
Ако бях на тридесет, можех само да съжалявам, че не сме се срещнали по-рано.
А когато идваш незван на четиридесет, какво да ти кажа?
Утре ще съм  по-близо до теб и ще ми довериш още нещо за себе си, но утре е толкова далеч – отвъд света е, отвъд времето е, отвъд усилията да го дочакам е.
С теб заспивам, теб сънувам…
Сутрин се събуждам, след като снощи съм заспала на рамото ти. И бързам, ах, как бързам да стигна до пролуката, от която надничам да те видя.
Непрекъснато ти говоря, докато усетя, че се усмихваш, че ти е станало топло, задето си ме слушал.
Поезия не умея да пиша.Ако можех, щях да ти подаря непохабени думи.
….Имаше един първи мъж в живота ми… Той обеща да е до мен “завинаги” и все още удържа.
….Имаше един първи мъж в живота ми, който видя жената  у мен, но се усети слаб, и се отказа…
В теб открих мъжът, който умее да приютява мислите ми.
Изпращаш ми думи, които никой не ми е казвал, след което съобщаваш, че заминаваш.
Разбирам, че е необходимо да се отдалечиш, иначе други неща ще станат  непреодолимо стремителни.Предавам се на болката да зная, че те има.
Укротявам се, но си оставам неукротена. Да отворя ли Фройд, за да уточня своята патология, когато знам, че обичта все не ми стига. Нужно ми е да бъда харесвана – непрекъснато, да бъда ухажвана – постоянно, да бъда желана…
Виж целия пост
# 521
http://www.youtube.com/watch?v=Qg4_xHLaxPE
За излизане от следобедна дрямка - един поздрав с Масари.
Виж целия пост
# 522
Момичета, чакам Binzi да ни зарадва днес с още някое преводче.
Знам, че не е лесно, но нямам търпение.
Виж целия пост
# 523



Да си ги видим пак.
Виж целия пост
# 524


Ама, че хубави ръце - от тях не се вижда телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия