Шумен 19!

  • 78 970
  • 741
# 45
Моите чаршафчета имаха за подпъхване под дюшека и така не ми се набираха като се въртях. Доста чаршафчета изцапах, бая чаршафи трябваше да сменя, ако не бяха те.
Виж целия пост
# 46
Тези които взех първоначално от Том и Джери се залепяха за чаршафа и не мърдаха, после от аптека свекърва ми като купува си се набираха като не се закрепят.
Виж целия пост
# 47
Аниматор за детско парти - Лъки (скъпо е) ; Галка Приказалка (не знам дали още работи, но беше 30лв) ; Добчо (със сигурност работи - 50лв); Ян Бибиян  (ходят по частни партита, но не знам цена, защото още не са ми взимали пари)
Координати сега не мога да дам, че съм в леглото, но ако някой от тях те интересува, мога утре да си погледна визитките.
Виж целия пост
# 48
Аз като те гледам по кое време си писала, май те е хванало безсънието от последните седмици преди раждането  Wink
Виж целия пост
# 49
ААА не е от това.  Grinning Безсъние ме мъчи от няколко дни, но по скоро се притеснявам, че няма да успеем да подготвим къщата. В събота си взехме дивана и се оказа огромен и ме може да влезе. Сега ще махат стъклопакет, за да го вкарат. Спалните и те са до никъде. А ми се искаше да поживеем в тази къща месец-два преди да се роди бебето.
Виж целия пост
# 50
Ани, ще ти бъда благодарна, ако ми пратиш на лични координати на Добчо и на Галка... Когато ти е удобно.
Виж целия пост
# 51
Аз пак съм в леглото. През деня ще ти пиша на лични (ако не заспа на работа вече  Wink )
Виж целия пост
# 52
            Честита Първа Пролет!

        Нека да ви донесе много настроение и поводи за усмивки!  Hug

             


     Днес видях над 100 щъркела. Виждам всеки ден, но днес бяха много интересни - и летящи, и кацнали, и настръхнали... Laughing

   Бях ви казвала, че шият кимоно на сина ми. Готово е вече. Ще го взема в сряда. За ръст 130 см цената е 57 лв. Не знам дали някой се интересува, просто информативно го казвам. На мен ми се вижда доста скъпо, но..., вече е поръчано и готово.


        Хубава вечер!  Hug
Виж целия пост
# 53
Момичета здравейте. Трябва да си избера обучителна организация по програмата Аз мога и се чудя коя да бъде тя. Ще ви бъда благодарна ако изкажете мнения относно организациите, провеждащи занятията. С Ани вече си разменихме ЛС, обменихме инфо.  Laughing
Та основно се чудя за
1 вариант - училище Европа - преподавател Петя Михайлова - работела в Икономиката.
2 вариант Бобос - преподавателите били от Военното училище . Не конкретизират имена.
3 вариант - Търг. промишлена палата - Донка Александрова и Кремена Василева от езикова гимназия.

Ако някоя от вас е ходила на други места и е доволна ще бъда благодарна да споделите.

Приятна вечер
Виж целия пост
# 54
Сега чух, че Милена Радева има вероятност да преподава в Бобос.
Виж целия пост
# 55
   Мили мами, честит празник!

 Чувствайте се полезни и обичани! На тези, на които им предстои раждане, дано да е леко и по-малко болезнено!  Hug

   kiva, момченцето от снимката ми е доста познато. Като видях, че името му е Мартин, съвсем се убедих, че не се лъжа.  Simple Smile Ходи на айкидо при Таня, нали? Или пък съм се заблудила нещо?  newsm78

 През 2008 год. аз ходех на курсове по английски в БоБос центъра. Преподавателката ми се казваше Светлана Григорова. Преди години е работела във Военното. Сега е учителка в Дивдядово. От гореспоменатите имена, никое не ми е познато. Дъщеря ми учи в Езиковата англ./немски, но тези учителки от Езиковата, които си споменала, дори не съм ги чувала. Много добри отзиви имам за Гичева. Тя е шефка на Фарос, работи в Езиковата. При нея съм ходила на уроци/индивидуални/ преди години. Страхотна е.
 Но едва ли работи по тази програма Аз мога.
 
Виж целия пост
# 56
СПЕШНО, за вторник, ми трябва бяло боди или трико за 6 годишно момиче! Моля, ако някой може да ми услужи, да пише! Трябва ми за концерт във вторник, в сряда го връщам  Peace
Виж целия пост
# 57
Я ми кажете,колко дни след антибиотик може да се вземе носен секрет,за да се види дали е изчистил бактерия?
Пихме (бебето) 3 дни сумамед с продължително действие 10дни.Нашата докторка каза ,след 13 +2 чисти дни може да се направи,т.е. след 15дни. Николов казал на други майки поне 20 дена да са минали newsm78
опасявам се да не отчете грешен резултат.
Виж целия пост
# 58
На моя син (но той е на близо 8 год.) след 10-я ден му вземаха проба. Поне нашата педиатърка така процедира.
Виж целия пост
# 59
     Здравейте!

 Къде поръчвате торти за рождените дни на децата си? Когато дъщеря ми беше малко дете, поръчвах тортите й при Савко Димитров. Вече не ги харесвам много. Тогава и избора не беше огромен. За синът ми вземам от "Албена". Много са хубави, но доста са надули цените. Мислех си да разгледам предложенията в Кауфланд, но не знам дали са хубави техните торти. Купувала съм 1-2 пъти парче торта за децата.
 За Мики също съм се сетила.

 Споделете вашето мнение!

 Забравих да кажа, че РД на синът ми е на 4 април./не е толкова важно, де/. По всяка вероятност ще го правим с деца в събота на 9 април. И за зала мисля...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия