За събитията в Япония - земетресения, цунами, ядрена криза, хуманитарна криза

  • 233 708
  • 4 781
# 1 980
djily, много, много силно стискам палци и вярвам, че ще се приберат успешно! Hug
И не се притеснявай, че споделяш в темата личните си притеснения, мисля че е нормално да обсъждаме и това, не само технически факти. В крайна сметка, нали всичко се прави в името на това да се спасят колкото се може повече хора.

Самурайка, дано има повече хора като теб!  bouquet


Аз не съм много активна, защото не винаги имам какво да напиша, а само повтарям нещо, вече написано. Но следя информацията и ме вълнува случващото се. Още повече, че с Япония са свързани едни много мили за мен, ученически спомени.
Виж целия пост
# 1 981
djily Hug
Стискам палци всичко да мине добре.
Пиши когато имаш новини от децата.

Самурайка,страхотен човек си Hug
Виж целия пост
# 1 982

Всичко е в ръцете на съдбата, не че до сега не е било, но сега ми е изключително притеснено.

Вярвай, че всичко ще бъде наред!  Hug

Самурайка, невероятна си!  Hug

Дано има повече добри новини!
Виж целия пост
# 1 983
 djily, всяка секунда се моля за всички , дано , дано да свърши това  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1 984
Мерят безплатно радиация на желаещи българи завърнали се от Япония.
Осигурен е транспорт , прегледа е  в суперсъвременна високоспециализирана лаборатория в АЕЦ "Козлодуй". За повече информация върналите се от Япония нашенци и техните близки могат да звънят на телефон 097373900.

http://www.standartnews.com/news/details/id/98026/%D0%9C%D0%B5%D … D0%BD%D0%B8%D1%8F

djily , кураж ! Hug  Praynig

samuraikabowuu  Hug Praynig
Виж целия пост
# 1 985
...
djily всичко ще бъде наред! Hug
Виж целия пост
# 1 986
Дойдоха! Живи, здрави, леко са пътували, от гарата ги откарах в болницата за да серегистрират, прегледат и да си ги наблюдават там.
Виж целия пост
# 1 987
 Hug
Виж целия пост
# 1 988
Новините не са добри за съжаление  Cry
Току що по радиото съобщиха, че разтапянето
няма да може да бъде избегнато  Cry
Боже, имай милост  Praynig
Виж целия пост
# 1 989
Дойдоха! Живи, здрави, леко са пътували, от гарата ги откарах в болницата за да серегистрират, прегледат и да си ги наблюдават там.

бравооо , супер  Hug Саморайка   bouquet bowuu , поклон пред теб  Hug
Виж целия пост
# 1 990
кураж, самурайка  Hug

Аз май съм пропуснала, вие  в кой град и на колко км от АЕЦа се намирате
Виж целия пост
# 1 991
Прекланям се пред тази велика нация !
Това не са хора, а извънземни ...
Ако всички нации бяха като тях, Раят щеше да е тук, на Земята.
Поклон, респект и се моля за тях  Praynig

Не мога да го кажа по-добре! Praynig


+ 1 за мнението  Peace
Виж целия пост
# 1 992
http://www.dnes.bg/index/2011/03/18/vyzstanoviha-elektrosnabdiav … -fukushima.113807

Виж целия пост
# 1 993
Новините не са добри за съжаление  Cry
Току що по радиото съобщиха, че разтапянето
няма да може да бъде избегнато  Cry
Боже, имай милост  Praynig
Кой го каза?
Виж целия пост
# 1 994

 smile3501

Дано, Боже  Praynig

самурайка, поклон  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия