За събитията в Япония - земетресения, цунами, ядрена криза, хуманитарна криза

  • 233 719
  • 4 781
# 4 680
А това прочетохте ли????? Експлозия в ядрен обект във Франция!

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4111911
Виж целия пост
# 4 681
Какво ли се има предвид под ядрен обект? Thinking
Виж целия пост
# 4 682
ядрена централа
В италианските новнии си я наричат точно така
Виж целия пост
# 4 683
eто и на английски:

http://www.cbc.ca/news/world/story/2011/09/12/france-nuclear-pla … sion.html?cmp=rss
Виж целия пост
# 4 684
ядрена централа
В италианските новнии си я наричат точно така


Благодаря, в статията ми се стори неясно.  Peace
Толкова по въпроса за безопасността и цената на ядрената енергия. Надявам се светът да преосмисли приоритетите си.
Виж целия пост
# 4 685
Прочетох в руския сайт, че авария е станала в предприятие за преработване на ядрени отпадъци  Centraco http://news.mail.ru/incident/6793650/?frommail=1.
Все пак не е централа.
Виж целия пост
# 4 686
Прочетох в руския сайт, че авария е станала в предприятие за преработване на ядрени отпадъци  Centraco http://news.mail.ru/incident/6793650/?frommail=1.
Все пак не е централа.

В по-късна информация пише , че е централа
http://news.mail.ru/incident/6794071/
Виж целия пост
# 4 687
Дано да не е вярно, ще дебна новините по ОРТ.
Виж целия пост
# 4 688
Неконтролирано ядрено делене в един от реакторите на "Фукушима-1"?
Виж целия пост
# 4 689
Най-добре четете тук:
http://www.iaea.org/newscenter/news/2011/fukushimareport01.html

Виж целия пост
# 4 690
И сега какво?

Не бях виждала снимки на ковчега на 1-ви блок. А те отдолу предприеха ли нещо за стопеното гориво?
Виж целия пост
# 4 691

ТЕПКО: Няма неконтролирано делене във "Фукушима"
Виж целия пост
# 4 692

Аха! Ясно! Почна се пак "тука има, тука нема".
Виж целия пост
# 4 693
И сега какво?

Не бях виждала снимки на ковчега на 1-ви блок. А те отдолу предприеха ли нещо за стопеното гориво?

Не знаят в какво състояние е стопеното гориво и КЪДЕ е.  Crazy
Виж целия пост
# 4 694
Гледайте филма On the beach/ На брега  - явно това ще ни сполети, само че без война.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия