За събитията в Япония - земетресения, цунами, ядрена криза, хуманитарна криза

  • 233 809
  • 4 781
# 555
 Shocked Влизам в темата и какво да видя, и тук сте намерили за какво да се хванете за гушите.
Виж целия пост
# 556
Shocked Влизам в темата и какво да видя, и тук сте намерили за какво да се хванете за гушите.

Женска му работа  ooooh!
Виж целия пост
# 557
Айде стига пък вие с вашите умозаключения - нормално е в подобна комуникация, наситена с притеснения, страх, съпричастност, догадки и добри познания, да се стига и до пререкания и някои по-емоционални и лишени от насоченост в ядрото на темата изказвания....
Виж целия пост
# 558
http://asia.actualno.com/news_338800.html
Виж целия пост
# 559
Дълбок поклон на японците!
 
И, ако има някаква вероятност, и възможност да се попреселят тук повечко японци вместо юпита, араби и разни други глобални далавераджии, може  и да  доживеем да видим малко ред, в тази държава на хаоса и абсурдите!
И без това, тук има крещяща необходимост, някой да ни припомни особено важни категории като морал, култура, човешко и национално достойнство.

Виж целия пост
# 560
Ами ето, вчера говоринме за нашите пожарникари, а сега излиза, че има нужда от ВиК специалисти и изкопни машини за възстановяване на водопроводи и канализация.
Виж целия пост
# 561
Япония е непозната нам. днес даваха интервю с бивш посланик на България там, носител на ордена на изгряващото слънце. Веднъж годишно са ги поставяли в стая, качена на камион и са имитирали земетресение до 7-ма степен.  Ще потърся интервюто.

да, същото това обучение, което направиха хората преди 2месеца и БНТ съобщи, че е станало земетресение от 7-ма степен, а се оказа, че преводачът е пропуснал думата учение  ooooh!
Даваха го в "Господари на ефира". Затова и не вярвам много на българските медии.

Аз лично от чутото и видяното днес по CNN  и немските канали, мисля, че японците ще се справят успешно. За мен те са велика нация и винаги съм се възхищавала на мисленето им. Не се отказват да спасят и човек в навид неспасяема ситуация и не губят надежда. Вярвам и в специалистите им, които имат смелостта да опитат дори и немислимото, за да спасят положението.

Молим се за вас в Япония  Praynig

п.с. по последна информация БГ ще изпрати най-вероятно група от ГЗ с кучета, за да търсят затрупани хора.
Виж целия пост
# 562
Относно посолството - казаха, че досега са се свързали с около... забравих цифрата... българи, всички те са уверили, че са добре. Посолството моли всички останали българи да се свържат с посолството колкото се може по-скоро, за да кажат как са. Съзнавам, че в посолството няма как да имат телефонните номера на всички, отишли в Япония на гости, по бизнес или екскурзия, но как очакват да им се обадят хора от места, където комуникациите все още не са възстановени? Остава ни само да се надяваме, че всички наши сънародници са в безопасност.
Виж целия пост
# 563
Някой по-напред беше пуснал това видео как се клатят небостъргачите. Вижте коментарите отдолу - брутално по-зле са, отколкото в темата.
Виж целия пост
# 564
Някой по-напред беше пуснал това видео как се клатят небостъргачите. Вижте коментарите отдолу - брутално по-зле са, отколкото в темата.
Какви са ?Нямам преводач ,а казах вече, че не ме бива с езиците.
След колко време ще се разбере дали ще се оправят нещата с реакторите?
Виж целия пост
# 565
Някой по-напред беше пуснал това видео как се клатят небостъргачите. Вижте коментарите отдолу - брутално по-зле са, отколкото в темата.

И аз точно тях гледах. Това го има в един от коментарите:  9/11/01 + 3/10/11 = 12/21/12  #Crazy
Виж целия пост
# 566
Самурайка , четейки те ми се прииска да те познавам лично и да си ми сред приятелите! Hug Поздравявам те и те те пргръщам!
                            Аз пък не искам да познавам някой, който може да си прекарва уикенда спокойно (а и елегантно избягва темата докато е на гости), докато част от държавата му бедства. Все пак поздрави и... дръжте се   bouquet!

Не е никак грубо, мен ми звучи съвсем нормално. Аз не мога да си представя, да има катастрофа с такъв размер тук в България ,със стотици мъртви и хиляди в неизвестност а аз просто да изляза на разходка с приятели да се порадвам на хубавото време  Thinking
Да , ако си оскубеш косите , ще ги спасиш......
Виж целия пост
# 567
Някой по-напред беше пуснал това видео как се клатят небостъргачите. Вижте коментарите отдолу - брутално по-зле са, отколкото в темата.

И аз точно тях гледах. Това го има в един от коментарите:  9/11/01 + 3/10/11 = 12/21/12  #Crazy

не вярвам на такива неща, но ме накара да се замисля, дали Ванга не беше казала, че ще има заплаха за света 2011г.  newsm78
Виж целия пост
# 568
Хора ,темата не е за плюене по българите и България .Ако наистина не можете да се въздържите направете си отделна тема ,направо сте жалки.
Сигурно се възхищавате от себе си ,ама мен направо  ме е срам от простотиите ви.
Виж целия пост
# 569
Някой по-напред беше пуснал това видео как се клатят небостъргачите. Вижте коментарите отдолу - брутално по-зле са, отколкото в темата.
Какви са ?Нямам преводач ,а казах вече, че не ме бива с езиците.
След колко време ще се разбере дали ще се оправят нещата с реакторите?

 Е какви да са-хейтърски,просташки и нецензурирани,както и лишени от смисъл. Но това е нормално за коментарите в you tube. И четейки такива коментари се чудя на някой съфорумки,които така се вживяват,и възмущават от това,което пишем ние тук. Ние направо сме едни мислителки философки в сравнение с други интернет платформи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия