
), гражданска защита иминистерствона самоотбраната (тук няма военно министерство) поеха нещата. Радиацията е висока и опасна за хеликоптерите, но положението с 3ти реактор е критично и няма вода, затова все пак са предприели операцията.На 4 пъти е излята вода,все още няма данни,но май радиацията отчита спад, рано е да се каже дали е било успешна. Също цистерни, използвани за борба с безредиците (водни оръдия) се ползват за допълнително обливане.
няма ли край Боже...

Само това им липсва....
Още малко... 



Те ще се справят.Почини си и се опитай да поспиш.
На всичко отгоре ако се реализира АЕЦ Белене, ще трябва да се изнасяме нанякъде, защото живеем на една крачка от него. Извинявам се за спама
Може би чисто психологически не искам да съжителствам с АЕЦ на 20 км. Препоръчани теми