За събитията в Япония - земетресения, цунами, ядрена криза, хуманитарна криза

  • 233 708
  • 4 781
# 1 815
Това в какво състояние са охлаждащите помпи и тръбопроводите,по които трябва да се подаде водата в реакторите могат да кажат само операторите,които са там.След оценка на положението може да се каже каквото и да е,да се говори наизуст няма смисъл.
Виж целия пост
# 1 816
Iliana__ , родителите ѝ също може да нямат. Sad
да, майка й каза, 4е няма толкова пари  Sad
Виж целия пост
# 1 817
В посолството са останали 4 човека, всичко друго духнало. Български студент е прекарал нощта пред заключените врати на посолството, тази сутрин са го прибрали. Каза, че Франция и Германия са осигурили евакуация с полети на свои граждани. Нашите отказват евакуация./това от емисията по БНТ/

     Билета от Япония до България в момента е 2200 евро./това от българска студентка завърнала се от Япония, посрещането й на летището дадено от телевизия Европа/.

     пп А Ерика, също е писала. Да еднопосочно. Peace
Виж целия пост
# 1 818
По нашите новини дават само информация която вече съм прочела в темата  Embarassed
Виж целия пост
# 1 819
Както казах за да се охлади реактора трябва да се подаде вода с проектните помпи вътре в реактора,сега се подава вода отвън над херметичната обвивка с външни пожарни помпи и водометни оръдия,което не е ефективно.
Виж целия пост
# 1 820
Колкото и да не ви харесва това което пиша, ще продължа да го пиша.
Българските граждани е желателно да се завърнат в България.
Аз не бих разчитала на посолството.
Билетите са много скъпи.
Родителите на тези деца трябва да поискат финансова помощ.
Виж целия пост
# 1 821
Новините по Нова - куче се грижи и пази друго куче, пострадало от бедствието в Япония...Не е истина, с какво ни занимават, на фона на ситуацията там! ooooh!

По Нова са страшни новирани!Като стана земетресието в Хаити, не казаха същата вечер по най-късните им новини.  ooooh! Защото имаше някакви ромски драми да нищят, не помня точно, но ми направи впечатление ,че това беше спестено от новините, та изобщо не се учудвам сега.
Виж целия пост
# 1 822
Много скъпо наистина аз си мислех максимум 500 евро.
Най -добре е да изпратим самолет .
Нищо не казват от преди обяд за тези помпи .Нали щеше да лети американски безпилотен самолет днес и за него нищо не казват Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 823
Благодаря ти, вденах  bouquet.
Виж целия пост
# 1 824
Това в какво състояние са охлаждащите помпи и тръбопроводите,по които трябва да се подаде водата в реакторите могат да кажат само операторите,които са там.След оценка на положението може да се каже каквото и да е,да се говори наизуст няма смисъл.

Сигурно е така но след всички сники и видеа които изгледахме едва ли ще са в цветущо състояние.
Важното е да ги накарат да работят .
Виж целия пост
# 1 825
Колкото и да не ви харесва това което пиша, ще продължа да го пиша.
Българските граждани е желателно да се завърнат в България.
Аз не бих разчитала на посолството.
Билетите са много скъпи.
Родителите на тези деца трябва да поискат финансова помощ.
ПратИ им пари с пощенски запис... Tired
Чудя се защо изобщо пишеш такива неща...
Виж целия пост
# 1 826
Това затишие ме плаши,от часове няма никаква информация.Пълно затъмнение навсякъде.По чуждите емисии нищо ли не казват?
Виж целия пост
# 1 827
Айде стига сте писали глупости. Винаги цената на еднопосочния билет е почти 2 пъти цената на двупосочен.
Виж целия пост
# 1 828
Това затишие ме плаши,от часове няма никаква информация.Пълно затъмнение навсякъде.По чуждите емисии нищо ли не казват?
NKH повтарят едно и също.

http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-chiba Simple Smile
Виж целия пост
# 1 829
Айде стига сте писали глупости. Винаги цената на еднопосочния билет е почти 2 пъти цената на двупосочен.

Точно 748 евро е двупосочен билет от София до Токио за една седмица престои.

494евро е еднопосочния на Аерофлот,така,че цени от 2-3000 евро не е никак нормална цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия