Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 279
  • 417
# 165
Дали да не дам 50 лв за снимка на най щорестите цици?  Flutter То инак никой няма да си признае.
Виж целия пост
# 166
Свирките са демоде, сега аналния е тренди в СО.

Божкей, нищо свято не остана, значи! Mr. Green

Ако е голям бюстът, няма как да не "висне" в определен момент. Мен ми е странно, че "щорите" са обект на подигравка като 90% от форума е така. /и аз плеснах проценти, ма ши ми проститИ/ Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Ако някоя не си харесва циците, мога да й повдигна самочувствието, хвалейки ги цяла вечер
Виж целия пост
# 168
Безкористно?
Виж целия пост
# 169
Предполагам само срещу снимка на възхвалявания обект Rolling Eyes
Виж целия пост
# 170
Ако някоя не си харесва циците, мога да й повдигна самочувствието, хвалейки ги цяла вечер
Ако можеш да повдигнеш циците, по-добре ще е.
Виж целия пост
# 171
Ако някоя не си харесва циците, мога да й повдигна самочувствието, хвалейки ги цяла вечер
Ако можеш да повдигнеш циците, по-добре ще е.
Разбира се, педята ми е 26 см.
Виж целия пост
# 172
А повдигача колко е? Blush
Виж целия пост
# 173
Сега разбрах, че Безобразие-то било Мафани-то. Оди, оди, пак у форОмния ... доди. Mr. Green
Виж целия пост
# 174
Как ще е Мафани ??Освен ако нямаме първият случай на продаден профил?
Виж целия пост
# 175
Сега разбрах, че Безобразие-то било Мафани-то. Оди, оди, пак у форОмния ... доди. Mr. Green
И аз реших, че е тя в първия момент, но май не е  Thinking Аватарът и текстът под него ме подведоха.

Дайте верно някоя тема за цици, защото в тази за четките е пълна скука, още не са почнали да си броят кариесите  Tired
Виж целия пост
# 176
Сега разбрах, че Безобразие-то било Мафани-то. Оди, оди, пак у форОмния ... доди. Mr. Green
Точно днес се подведох, че е Мафани, но след кратко разследване стигнах до извода, че не е тя!
Мафани никога не се е подвизавала в "Звездни компромати"  Naughty
Виж целия пост
# 177
Не е подигравка, Миш, самоирония. Laughing Веселба да става, ще кажат дамите с цици. Може би  е по- добре щорести, отколкот никакви, не знам.
Виж целия пост
# 178
Мисля, че не е по-добре.
Виж целия пост
# 179
Това оригинален лаф ли е? (за щорите и циците). Хареса ми.
Да се запише за годишните номинации.
А темата за покривките е хубава. Не очаквах, че за няколко
дни мое отсъствие тъй ще набъбне и така увлекателно ще
се развие. Романът ряпа да яде ... върху мушамичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия