Браво на адаша за гърнето
/поздравления за гърнето. ще видиш че ще те изненада
/
, мръвки обичаме всякакви 
. Вече 2 пъти ходихме . Първия път само се запознахме и седнахме заедно на стола. Втория път изпробвахме машинката с въздуха и водата . Довечера ще видим дали ще стигнем до най-важната машинка . Много работа ни чака.
. Вече 2 пъти ходихме . Първия път само се запознахме и седнахме заедно на стола. Втория път изпробвахме машинката с въздуха и водата . Довечера ще видим дали ще стигнем до най-важната машинка . Много работа ни чака.
Всяка вечер мием зъбките с голям мерак. Рали много обича ябълки,банани,сок от портокал,не обича киви. Много и харесва филийка намазана с масло и саламче.
В крайна сметка с грануфурин - правят го в една аптека на Раковски, но е гадно и на сила я мажехме..към 5 дена нищо не яде.
)
аз се завърнах от Париж
беше страхотно неописуемо пожелавам на всички да отидат там
и после от там на срещата в Априлци ,нямам търпение да се видим отново хайде за сега лек ден на всички 

Даже имам мъничка надежда да успея да се класирам за Априлци


, направо място не мога да си намеря от радост (до къде стигнахме Препоръчани теми