Бродирана красота - Гоблени 82

  • 105 415
  • 730
# 240
az7117, Честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов и късмет!   bouquet

Със страхотен букет те е изненадал!  Hug
Виж целия пост
# 241
az7117, ЧРД!
Здраве, късмет, успехи и време за любимото хоби!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 242
Благодаря ви момичета! Букетът е наистина страхотен. А за любимото хоби, за съжаление, напоследък нямам много време  Sad . Ще покажа етапче по-късно. Спорен ден
Редактирам се, за да не поствам отново. Ето го моя прословут подарък за мама, който още не е завършен
http://s014.radikal.ru/i329/1103/f0/bb340650fdb3.jpg
Виж целия пост
# 243
Здравейте,момичета!Най-после слънцето е пролетно и всичко цъфнало ми радва окото.
AZ7117, с пожелание за здраве,късмет и много приятни емоции в живота ти!Тортата е невероятна,а букета от любим човек е още по-...
Беллора,това е един от любимите ми гоблени.Отличен избор!Аз имам схемата от нета ,а твоята?
Ина,твоята "въшчица"много ми допадна.
Биляна,ако можеш не се ядосвай за грешките на другите .Всички минаваме през такива проблеми.Давам ти акъл ,но и аз много се ядосвам.
Добро настроение и спокойна вечер!
Виж целия пост
# 244
az7117, честит празник! Пожелавам ти пролетно настроение през цялата година!
Аз да споделя, че досега съм ушила четири гоблена от "Милена стил" и винаги ми остават много конци. Дори от цветове, с които се шият по няколко бода, има видимо по-голямо количество конец от необходимото. От Егоблени уших един гоблен, в него конците бяха почти точно /поставени са в малки пликчета/.
Виж целия пост
# 245
az7117, честит рожден ден! Много здраве и щастие smile3525
Виж целия пост
# 246

Беллора,това е един от любимите ми гоблени.Отличен избор!Аз имам схемата от нета ,а твоята?


Моята схема си я купих от Класик крос стич(всъщност ми изпратиха три варианта на схемата, но аз си шия по черно-бялата). Моята е:
бодове - 275 х 194
конци DMC - 134 цвята и 21 листа схема
Всъщност получи се малко странно. В каталога им този гоблен е показан с 275 х 200 бода и 102 цвята- така и го поръчах, а получих това , което съм описала по-горе. С две думи, схемата по която шия е  абсолютно същата, като тази, която обикаля из нета...
Виж целия пост
# 247
Да се похваля  Blush!!!
Готови и оформени вече в рамки от притежателката им   гобленчетата  с ленти  Simple Smile!

Виж целия пост
# 248
Много са хубави, Пепен! Все се каня да питам дали тези гоблени с лентички не се мачкат под стъклото или не са под стъкло?
Виж целия пост
# 249
запис и от мен, страхотни сте  Peace
как успявате да шиете толкова бързо,на мен много бавно ми вървят нещата  newsm78
Виж целия пост
# 250
как успявате да шиете толкова бързо,на мен много бавно ми вървят нещата  newsm78

Ами дано и ние скоро се отчетем  Laughing
За себе си мога да кажа , че няма как често да показвам нещо готово, това , което шия е с размер 30/50 и шия само вечер по няколко часа , нооооо  редовно ... вместо мента/глог/валериан  Joy
Виж целия пост
# 251
Здравейте момичета, от доста време не съм писала, но надничам редовно в темичката.
AZ7117, честит рожден ден!
 И да се похваля с няколко най-накрая рамкирани (извинете за лошото качество, но са с тел.)https://picasaweb.google.com/dmaleevska/Gobleni#5587747965481742482
https://picasaweb.google.com/dmaleevska/Gobleni#5587748591668387282
https://picasaweb.google.com/dmaleevska/Gobleni#5587748768783746034
и едно етапче, Vishenka ме зарази с тези бисери Laughing https://picasaweb.google.com/dmaleevska/1103201102#5587748130877593890 трябва да стане това https://picasaweb.google.com/dmaleevska/1103201102#5582795625548194354
Виж целия пост
# 252
  е , нооооо  редовно ... вместо мента/глог/валериан  Joy

Joy Joy Joy и аз за това ползувам, ама от януари така доста шия, та доста се успокоявам, ама нещо се обездвижих.

Тази икона св Георги схемичка как мога да получа  newsm78


Това е Казанската мадона, която съм я шила преди години http://media.snimka.bg/8287/022829596.jpg?r=1

Това е завършения в началото на месеца http://media.snimka.bg/8287/022829591.jpg?r=1
благодарение на didolinaa  Hug Hug Hug Hug Hug

и сега етапче от Пинки http://media.snimka.bg/8287/022829593.jpg?r=1
Виж целия пост
# 253
Ще се запиша с един етап:



Пепен, много добре са се получили бродериите с ленти.
Виж целия пост
# 254
Момичета гоблена на балерината с двата лебеда на коя фирма беше?

намерих схемата и мострите на конците. мога да ги изпратя по пощата.

напиши адрес, може и на лични.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия