Бродирана красота - Гоблени 82

  • 105 427
  • 730
# 510
на хартия е и не мога да я сканирам
Виж целия пост
# 511
 sissak, благодаря  bouquet Спести ми дни на лутане. Всъщност ще пробвам нещо, което няма да е точно гоблен, дано да се получи.
Виж целия пост
# 512
Дж-то честита лентичка. Лека и безпроблемна.
Vishenkа много са красиви яйцата, които показваш.
Бадем лодките стават много хубави, дано да ги свършиш до края на седмицата.
Pepi_r много сладко великденско каренце, и гобленчетата за подарък са много хубави.
Lili2024 Мечо Пух е почти готов, много е хубав.
Виж целия пост
# 513
Аз си шия пролетната гейша на Ланарте, а междувременно Zhanka ми изпрати схемички на момче и момиче - меченца, с диплома в ръце и шапчици за дипломиране. Сега ще мога да направя и за двамата ни завършващи гимназисти. Не знам кой и дали ще учи в университет след това, затова сега това ще ми бъде подаръка за баловете им. По този повод, понеже реших да шия с Ариадна /на село ми е най-лесно и бързо да си ги поръчам от "Милена стил"/, малко със закъснение, но ми изпратиха много хубава табличка с конвертор ДМЦ-Ариадна и Анхор-Ариадна. Не знам как мога да ви я покажа, обаче. Аз вече бях поръчала, благодарение на вашите конвертори, но после видях, че в тяхната табличка шест от номерата ми се различаваха, надявам се да не е фатално. Също се надявам да имам време да ги завърша навреме, още утре ще ги започна, ако пристигнат материалите, вчера са тръгнали към мен.
Виж целия пост
# 514
калии на черна панама

http://tomairina.gallery.ru/watch?a=bh0H-efEW

Дъмпи , честито и от мен , лека и безпроблемна бременност желая ...

Само да питам това кръстат бод ли е  newsm78
Виж целия пост
# 515
 Ето подаръчето ми от vishenka   bouquet  bouquet  bouquet Още веднъж благодаря !   Embarassed Embarassed Не се научих да качвам снимки тук , ако може някой да я качи  Embarassed ще съм много благодарна     Снимката е първата  от албума http://www.facebook.com/album.php?id=1823631625&aid=45191
Виж целия пост
# 516
Дидолина , има кръстче , полукръстче и контур на вазата само, като гледам...

Не е трудно .
Виж целия пост
# 517
    Момичета,според мен втората мадона не се шие с черно,а със златист цвят.
Виж целия пост
# 518
да ви покажа и цялата си колекция.който има интерес нека погледне
http://lili2024.blogspot.com/
Виж целия пост
# 519
 Ето подаръчето ми от vishenka   bouquet  bouquet  bouquet Още веднъж благодаря !   Embarassed Embarassed Не се научих да качвам снимки тук , ако може някой да я качи  Embarassed ще съм много благодарна     Снимката е първата  от албума http://www.facebook.com/album.php?id=1823631625&aid=45191

    Ето подаръка. Честит да ти е!
         
Виж целия пост
# 520
да ви покажа и цялата си колекция.който има интерес нека погледне
http://lili2024.blogspot.com/

Страхотна колекция!   bouquet
Виж целия пост
# 521
Здравейте момичета!
Търся този гоблен дали ще можете да ими помогнете   bouquet
Виж целия пост
# 522
Аз ви поизпуснах малко  Sad

Нямам много време за шиене, затова само ви следя, но сега искам да ви покажа три идеи за оформяне, на които се натъкнах  Simple Smile


Виж целия пост
# 523
към този сайт http://gobleni.info.bg/Weihler/IKONI/ikoni.htm имаше и кодове ако не се лъжа  newsm78 бихте ли ми помогнали
Виж целия пост
# 524
-=Деси=-, много интересни предложения !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия