Бродирана красота - Гоблени 82

  • 105 425
  • 730
# 150
Сисак, честит рожден ден! Пожелавам ти много късмет и сбъднати мечти!   bouquet
Виж целия пост
# 151
sisak честит рожден ден, бъди здрава, много щастлива и много свободно време за любимото хоби.  newsm59
Виж целия пост
# 152
Честит рожден ден, Сисак!
С пожелания за много радост, здраве, късмет и свободно време за осъществяване на всички проекти. Поздравленя за Танца.  nbirthday  А мацката е прекрасна.
mimo7 Орхидеята е страхотна.
Виж целия пост
# 153
sissak Честит рожден ден!   bouquet
мама заек може да поразгледаш тук какво се предлага. http://shop.milenastyle.com/index.php/cPath/2, Друг вариант - вместо икона някакви цветя.
Аз се записвам с това, което ще отлети за Испания, и  работя върху още три великденски минита, така че очаквайте включване.

Искам да кажа, че всичко което видях тук е страхотно и само ми дава стимул да шия! Продължавайте в същия дух!
Виж целия пост
# 154
Sisak честит рожден ден!   bouquet
Много здраве, щастие и любов и още дълго време да ни радваш с красивите гоблени, които правиш! Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Sis,  newsm51 newsm59

Танцът е върха, а дамата - на мен лично много ми харесва............
Виж целия пост
# 156
Честита  Пролет,мили момичета!Здрави и късмет,много сбъднати мечти!
Сисак,Честит празник!Приятни емоции и още много красиви габлени!
Виж целия пост
# 157
Честит рожден ден и от мен   bouquet

Момичета, минавам пак да ви се отчета с нови красоти  Blush

Тези двете са от мен:





Уших и още едни момини сълзи, ама ги подарих и сега нямам снимка. Също и един Париж, ще ви ги покажа по-натам.  Hug

А този е от майка ми:



И един за Криско:



 
Виж целия пост
# 158
Сисак, честит рожден ден  bouquet! Здраве, щастие и късмет!

Блонди, разкошни са Peace! Първият и този на майка ти ме заслепиха Crazy!
Виж целия пост
# 159
Честита пролет на всички!
Сисак,  nbirthday
Много здраве,късмет и любов ти желая!
Блонди,всичките гоблени са прекрасни!
Виж целия пост
# 160
Sisak,  честит рожден ден! newsm59
Виж целия пост
# 161
Здравей,

Sisak, Честит Рожден Ден и от мен! Много късмет и здраве ти желая!   bouquet


Да ви покажа и аз едно етапче от моята фея. Малко бавничко напредвам...ама какво да се прави Simple Smile



Uploaded with ImageShack.us
Виж целия пост
# 162
Момичета, защо не ми се получават нещата с гергефа - да не би да е от обратния наклон, с който шия Rolling Eyes...много ми е трудно - направо не мога с едно движение да изкарам иглата от панамата, а трябва веднъж отгоре, веднъж отдолу, но така е много бавно Tired...

И още едно въпросче - откъде започвате гоблен и в каква посока шиете? Да не би там да греша - аз започвам от долния ляв ъгъл и шия от ляво надясно и после обратно.
Виж целия пост
# 163
Заради гергефа е.Посоката на шиене няма нищо общо.На мен също не ми е удобно с гергеф.Затова и не ползвам.
Виж целия пост
# 164
Здравей,

Sisak, Честит Рожден Ден и от мен! Много късмет и здраве ти желая!   bouquet


Да ви покажа и аз едно етапче от моята фея. Малко бавничко напредвам...ама какво да се прави Simple Smile



Uploaded with ImageShack.us
Оу, ако на това бавно му казваш...  newsm78  Rolling Eyes
Много добре се получава Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия