Бродирана красота - Гоблени 82

  • 105 417
  • 730
# 180
Здравейте. Отдавна ви чета, но досега не съм писала. Нямам кой знае колко опити с ушити гоблени, имам ушит само Момиче с ябълки и сега шия Богородичка. Харесах си един гоблен на Дименшънс, може ли да споделите мнения за него? Dimensions Hummingbird & Fuchsias Stamped е гоблена който ми харесва. Чудя се дали да си го купувам? Някой от вас шил ли го е? Приятно ми е да съм сред вас. Хубава вечер!
Виж целия пост
# 181
sissak честит рожден ден! С пожелания за много здраве, късмет и споделено щастие.   bouquet
Виж целия пост
# 182
Когато конвертирам от РМ в PDF формат, някои от схемите ми излизат черно- бели, а други цветни newsm78 Къде трябва да натисна, за да ми излизат черно- бели?
Виж целия пост
# 183
Блонди, Спинки това всъщност е САЩ, по картина на художник е гоблена, в момента не помня подробности, но понеже и аз го шия бях разучила нещата  Simple Smile

Мерси за инфото, така ще знам вече  Simple Smile
Виж целия пост
# 184
sissak честит рожден ден   bouquet
Хайде и аз в кюпа с Дименшън  hahaha Развалих изненадата за рожденика, показах му няколко гоблена в черно-кафявата гама и човекът си избра този. С такъв мерак го започнах още на следващия ден, след бърза обиколка за набавяне на материали (не е оригинал). И да споделя, че наистина има магия в тези гоблени  Heart Eyes Уж е много завъртяно, пък толкова бързо и лесно се шие  Whistling Раграфявам си с конец и после го измъквам, то се вижда. Не мога да започна от средата, веднъж пробвах и докато не се докарах до горното дясно ъгълче, нямах мира  Grinning

mimo7 прекрасна е орхидеята  Heart Eyes
Блонди  smile3501 много са красиви всичките.
Виж целия пост
# 185

Dorothy , ами ще го снимам, но по на късен етап, да изкарам замъка да се види, мисля че вече се сещам кой е, но така тръпката е по голяма.  Joy Joy Joy


Да не е този - Зеленият замък http://doriyaneva.snimka.bg/hobby/obsti-neshta.174307.16431625
Виж целия пост
# 186

Dorothy , ами ще го снимам, но по на късен етап, да изкарам замъка да се види, мисля че вече се сещам кой е, но така тръпката е по голяма.  Joy Joy Joy


Да не е този - Зеленият замък http://doriyaneva.snimka.bg/hobby/obsti-neshta.174307.16431625
О не, не е, с много цветове е.  Peace
Виж целия пост
# 187
  Аз съм много ядосана на Солария и влизам да моля за помощ.Вече втори конец не ми достига. NaughtyПървият път се свързах с тях, сега не мога.На мейлът също не мога да се свържа.Не стига, че този гоблен ме мъчи с хилядите единични бодчета, а сега и конците са им малко.А пък от някои с които вече няма да шия, мога да направя още 3 гоблена.
 Някой скоро казваше, че мога да се свържа с дизайнерката на гоблените.Все мисля, че беше Деси????
 Дори и да бъркам, знаете ли как мога да разбера номерът на липсващият ми конец?В магазин е абсурд, там 10 чилета ми изглеждат един и същи цвят.Просто трябва да се свържа някак с тях.

  Блонди, супер са! Heart Eyes
Виж целия пост
# 188

Сис,честит рожден ден и от мен!Весел празник!

За гергефа-гобленов бод шия с гергеф,кръстат без...
За Дим-започнах го от средата и си шия наоколо(а обикновено започвам от долен ляв ъгъл),спазвам си наклона според инструкцията,т.е. кръсчето завършва \ , полукръст така  / .

Много красота пак в темата!!!
Виж целия пост
# 189

Dorothy , ами ще го снимам, но по на късен етап, да изкарам замъка да се види, мисля че вече се сещам кой е, но така тръпката е по голяма.  Joy Joy Joy


Да не е този - Зеленият замък http://doriyaneva.snimka.bg/hobby/obsti-neshta.174307.16431625
О не, не е, с много цветове е.  Peace

а този? http://www.wiehler-gobelin.com/meersburg-p-293.html?language=en
Виж целия пост
# 190

Dorothy , ами ще го снимам, но по на късен етап, да изкарам замъка да се види, мисля че вече се сещам кой е, но така тръпката е по голяма.  Joy Joy Joy


Да не е този - Зеленият замък http://doriyaneva.snimka.bg/hobby/obsti-neshta.174307.16431625
О не, не е, с много цветове е.  Peace

а този? http://www.wiehler-gobelin.com/meersburg-p-293.html?language=en
Аха, този трябва да е.  Wink Peace точно за него си мислех след като видях покривчето.
Виж целия пост
# 191
Здравейте отново Wink
Аз все още не съм решила какво да ушия на Кръстницата, но разполагам с още малко време.
Въпреки, че съм отскоро - Честит рожден ден sissak   bouquet
Предполагам, че някои от вас купуват гоблени и от eBay , как се разпознава дали гобленът е ушит, дали е 1:1 или 1:4 и други подробности. Споделете моля, може и на лични.
Благодаря предварително. Приятна вечер Peace
Виж целия пост
# 192
ЧPД на sissak    bouquet

Да се запиша с едно етапче
Виж целия пост
# 193
Започнах възглавница от томбола, кога ще има какво да покажа, ще покажа)
Виж целия пост
# 194
Сисак, честит рожден ден! Много здраве, любов, щастие и все така да ни радваш с красотите, които твориш!

Мама заек, радвам се да те видя и тук! Добре дошла на теб и на vpd!

И да си призная - аз шия Сън   Embarassed, но поради доста причини плановете, които имах за този гоблен се провалиха с гръм и трясък. Явно не е било писано да стане така, както си го мислех, но нищо, здраве да има! Не съм показвала етапче, но то и няма кой знае какво за показване. В последните две седмици ми остана малко повечко време и, разбира се, се споразумяхме с мойта малка дъщеря т.е. тя спи на дивана, а аз до нея успявам да бодна някое и друго бодче  Mr. Green. Кога повече, кога по-малко. Скоро се надявам да мога да покажа /най-накрая/ приличен етап. Дотук това, което се получава ми харесва много, аз, която бях доста резервирана към кръстчетата и не ги долюбвах  Whistling А така ми се иска да си ушия и кученцата от Скорпиончето и Луна от Дидолинка  Sad Но да се надяваме, че малкото ми съкровище няма да развали споразумението  Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия