Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?
) и обсъдихме кой какво смята да прави...кога ще идват да ни виждат, имам ли нужда от нещо и след 40мин. по живо по здраво. Да ви кажа никой с нищо не ме е притеснявал, нито се вряха в бебето...освен това те ще са в едната стая, бебето в другата
А деца и племенници (освен каката) - по-далеч

30 е една прекрасна възраст. Поне за мен е така, понеже ми се случи най - хубавото нещо през тази година 

та приятен слънчев ден на всички!


.
,нямам търпение