Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?
Да оправя по-бързо комп-а си и да даде отчет как са.
А и като се замисля и Марева несъм засичала скоро,нещо взехме да се изпокриваме с това гнездене

Нека всичко минава леко и бързо , който и да е деня избран за излизане на мъничето !!!
Някой ако може да препоръча нещо подсилено или силно абсорбиращо ще съм благодарна. С многократните памперси за деня сме добре, ама за вечерта нямам достатъчно подложки и си караме на еднократните още.



на мама dix6 и mareva!
ама се справиха снощи до 10 беше готово леглото. Днес го бърсахме, че много мирише на дърво и сега е по-добре, послано и после прибирах багажа на детето, направо се разглобих, а не съм помагала кой знае какво.
, пък после
, че още не съм изпрала всичките дрешки.