Пролетта наближава и среща с АПРИЛче обещава! - Тема 19

  • 25 212
  • 679
# 600
Мирелка, моят доки, дето ми води картона се държеше така в началото.Той пък не може да ти отговори на задавания въпрос директно, а започва да цитира разни книги за подобни случаи-е да ама нали за моя говорим и той е индивидуален.Направо откачах...докатооо един ден си изкарах всички нерви на него и му ги наказах едни.Ами така де-от нас взимат заплати, а ние не сме виновни, че съм им ниски. А сега не се ядосвай, остана още мъничко и всичко ще е наред с бебчо Hug
Виж целия пост
# 601
mirelka_123456, леглото е супер, много ми хареса, със здраве да си го ползвате!
Виж целия пост
# 602
Мирелка, моят доки, дето ми води картона се държеше така в началото.Той пък не може да ти отговори на задавания въпрос директно, а започва да цитира разни книги за подобни случаи-е да ама нали за моя говорим и той е индивидуален.Направо откачах...докатооо един ден си изкарах всички нерви на него и му ги наказах едни.Ами така де-от нас взимат заплати, а ние не сме виновни, че съм им ниски. А сега не се ядосвай, остана още мъничко и всичко ще е наред с бебчо Hug
аз понеже съм си кротичка немога да викам и такива неща затова утре ще ида с моето дзверче ММ той поне не си мълчи  Laughing
Виж целия пост
# 603
  smile3525[b]Честито бебче на Марева - бързо да се възстановява мама, а бебчо да папка и наддава и скоро да са вкъщи!!![/b] smile3525
Вида, имаш стиснати палчета от мен - от доста време очакваше включване от бебока, нека всичко мине повече от добре, чакам да се похвалиш!!!  Hug
delilah_qk Доколкото помня преди година и осем месеца в Окръжна б-ца ми искаха само Л.К. на ММ без свидетелството за брак. И то не на изписването, а ден два след секциото, защото тогава жената подготвяше документацията за общината. Те в окръжна си ги пращат директно в съответното кметство, таткото само отива с Л.К. на майката и ги взема след 10-тина дни май беше.
Благодаря за информа;цията- ще ми е полезна, защото не съм се сетила да питам за тези неща в Окръжна.  Hug
Включвам се набързо, че днес ми е нещо много притеснено- малкия замалко да счупи една стъклена чаша в краката ни, бебо не риташе почти до преди малко (а предните дни направо хоро играеше в корема ми), та  не съм и много в час... така ми се и спи. Хайде ще се включа като имам нещо по-весело да кажа- лек и спокоен ден коремчета, ще следя движението ви към болницата ако се похвалите тук с такова!  Peace
Виж целия пост
# 604
Момичета, не знам дали сте попадали на това, но аз се смях със сълзи Simple Smile))))

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3643
Виж целия пост
# 605
Момичета,да ви питам,някоя ползвала ли е от перящите подплънки за гърди на Авент.Харчат ли се много и дали си заслужава.Аз съм си взела 30 бр. за еднократна употреба,но се чудя дали после да не си взема от перящите  newsm78 Ако някоя е ползвала,моля да сподели  Hug

Аз ги ползвах с каката, и бях много доволна, сега ще си взема още 1 пакет, че да ми станат 2.
Иначе и еднократни ползвах ама нещо много бързо се "подмокрях" и затова купих многократните!
Виж целия пост
# 606
Мирелка, наистина има лекари, които не заслужават да се наричат такива. В клиниката, където ходя ако до 5 минути преди часа не си вземеш номера от регистратурата- го дават на друг. Аз дори съм се възползвала от това, когато не съм имала предварителен час. Но е могла да ти обърне внимание за 10 минути. Но не се ядосвай- всичко ще е наред.
Аз да се оплача от вълчия глад, който от известно време мее подгонил. Добре, че е накрая иначе щях да съм ударила 100 кг.
Моето бебе вече не ме рита много енергично, по- скоро прави едни плавни движения, които понякога толкова ми опъват корема, че ме боли. Предполагам, че няма място.
И за друго да се оплача- ММ е в 5 звезден хотел, преди 10 дни беше в 4 звезден- то не са басейни, боулинг, голф...а аз си седя тук- но колко ще има да ми връща.....
Виж целия пост
# 607
Мили момичета, в качеството ми на синьо щъркелче, искам да ви зарадвам, че вече си имаме още едно първопролетно бебе!!!
Днес в 15:55 ч. Lilly_R (с термин 21.04) е родила бебе НИКОЛА със завидните мерки за априлски бързак 3080 гр. и 50 см.



Лили е имала малко тежко раждане, но сега и двамата са добре!
Нека бъдат много здрави и щастливи и гордата мама скоро сама да ни разкаже за прекрасното събитие!

 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 608
Мирелка, наистина има лекари, които не заслужават да се наричат такива. В клиниката, където ходя ако до 5 минути преди часа не си вземеш номера от регистратурата- го дават на друг. Аз дори съм се възползвала от това, когато не съм имала предварителен час. Но е могла да ти обърне внимание за 10 минути. Но не се ядосвай- всичко ще е наред.
Аз да се оплача от вълчия глад, който от известно време мее подгонил. Добре, че е накрая иначе щях да съм ударила 100 кг.
Моето бебе вече не ме рита много енергично, по- скоро прави едни плавни движения, които понякога толкова ми опъват корема, че ме боли. Предполагам, че няма място.
И за друго да се оплача- ММ е в 5 звезден хотел, преди 10 дни беше в 4 звезден- то не са басейни, боулинг, голф...а аз си седя тук- но колко ще има да ми връща.....
и моето бебче прави такива плавни движения и мен ме боли някои път пък все едно ме дере хихихи #Crazy чакам го с нетърпение вече утре след като свърша с ЖК-то и ще идим до църквата да запалим свештички за здраве казаха ми че през бременноста е много хубаво да се ходи на църква
Виж целия пост
# 609
честито на Лили, да е жив и здрав Никола, и бързо възстановяване на мама.   bouquet

Наистина е бързаче Simple Smile
Виж целия пост
# 610
еее супер това е много добра новина!!!! вече почвам да завиждам на новите мами!!! да са живи и здрави всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 611
Честито бебче на Lilly_R!!!
Виж целия пост
# 612
 smile3501
Честито бебче Никола на Лили! Да са живи и здрави! Голям юнак!   bouquet

Аз отивам на запис  Party
Виж целия пост
# 613
Имаме бебе-Алекс,роди се днес в 16:53 ч.Роди се 3,100 кг. и 50 см.
Много неочаквано на Криси й изтекоха водите,сутринта,а роди след обяд.Бавно и трудничко.Поизмъчила се е,но е добре.
Поздрави,щастливата баба Simple Smile Simple Smile
Леко раждане на всички ви!
Виж целия пост
# 614
Имаме бебе-Алекс,роди се днес в 16:53 ч.Роди се 3,100 кг. и 50 см.
Много неочаквано на Криси й изтекоха водите,сутринта,а роди след обяд.Бавно и трудничко.Поизмъчила се е,но е добре.
Поздрави,щастливата баба Simple Smile Simple Smile
Леко раждане на всички ви!
Party Party Party ощее едно леле днес е бебевалеж дано всеки ден е така честито
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия