Пролет пукна, АВГУСТинче към игрите хукна - тема 27

  • 34 951
  • 721
# 285
За вече съм добре!И аз съм на АБ Аугментин 1000,но ми подейства на втория прием и вече не ме боли ухото.
Корбети,Мила много целувки и гуш от нас за теб и Мими и скоро да ти прави мнооооого бели Hug
Яна Митко не се подсичал до сега и не го мажа с нищо освен Судо крем(но като малък).Сега дори и тялото рядко му го мажа и то след баня.На лятото повече.
Ние постоянно сме потни,направо незнам защо.Снощи много си игра с племенниците,бягаха,скачаша викаха и на  Митко чак вода му течеше от косата.Прибрахме се и го преобляках целия и му суших косата.След като заспа го пипам и все едно не съм го преобличала ooooh!Ще видя днес като не ги събираме и преди сън като не лудее така дали ще се поти?
Буболече Мече-много се развълнувах от тази снимка.женско царство и много щастлив татко.Ние в нашата къща,мъжете ще са истински майстори ако направят женско.Все мъжки и това си е.дано ако имаме второ е женско Praynig
За зъбите-мием ги сутрин.Аз му ги търкам първи и после той довършва сам(т.е изсмуква пастата и е доволен)Дентокинд вече не давам(от около 4 месеца),но вече ни пробиха кучешките и 16 са на лице Laughing
Чао за сега от мен Heart Eyes
Виж целия пост
# 286
Здравейте.Тия дни нямам много време за форума.Надявам се всички да сте здравички и да сте добре. Hug
Госпожица Кобрети, много целувки от нас.Дано вече е по-добре малката принцеса. Hug
Буболече
, много се зарадвах на снимката.Чак ми се прииска и аз да съм бременна сега. Heart Eyes Heart Eyes
Завършиха ли приготовленията около сватбата или още има?Тя на коя дата ще е всъщност?Simple Smile
Аз чак сега успях да преспя диването и бягам в кухнята да си шетам.
Целувки и лек ден!  Hug
Виж целия пост
# 287
Hug

Славенка, попривършвам вече с подготовката. Останаха ми подаръчетата за гостите да измайсторя - довечера ги започвам тях и мисля за няколко дни да са готови. Роклята ще я поръчаме края на другата седмица и това е то Simple Smile Остана да чакаме датата. На 21 май ще е събитието Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 288
Дзак!  tiptoe search



Въпреки лошото време навън, ние да си представим, че сме на плажа с коктейл в ръка и веднага настроението става на 6. Grinning newsm19  Hands Clap dancing

Днес водих Дария на лекар и понеже имаше 4-5 пъпчици по корема, педито се съмнява за варицела Rolling Eyes, ще я водя утре пак да я види. Иначе Дария е станала голяма хитруша, научи се, че като се удари аз я целувам по мястото, където я боли и сега само ме кара да я целувам, дори малко да се е чукнала някъде. Laughing Оня ден явно я заболя зъбче и ми казва "ъпи тувай"(да и целувам зъбите) ooooh! Joy, как да стане, че и не мирясва, докато не я целуна и най-накрая я целунах по устата, че се размина. Laughing


Кобрети, браво на теб за колажа, нямам търпение вече. Sunglasses Ще споделиш ли рецептата за козуначените кифлички, мисля и аз да се пробвам, щом не са толкова трудни. newsm64 Чакаме и новини за Фурията. Praynig

Бубе, много мила снимка Heart Eyes, колко е хубаво да расте живот в теб, жените сме благословени да го изпитаме. Heart Eyes

Jijin, и аз се чудех за този Дентокинд, давах и преди време, спрях и сега пак наново, надявам се, че не е проблем.

 newsm49 kiss

Виж целия пост
# 289
Привет! Ние днес вече сме с рани по дупето.  Cry Дори не мога да я почистя или измия. Доста плаче. Взех крема, за който писа Яна Вд - Имазол. То било Клотримазол под друго име - противогъбично. При нас не са гъбички, но не може да навреди, а четох страшно много добри отзиви точно при случаи на зверско подсичане, та да видим. И зъбите явно я болят, имам чувството, че от 2-3 дни е малко топла, но по стечение на обстоятелствата не мога да й измеря Т в дупето...

Гануша, като те четох се разсмях, защото от вчера Андреа прави същите номерца. Simple Smile Нали я боли и ние й казваме: "ела при мама/баба/деди/тати да те пожали, ооо, оооо, няма, няма, мина дупето, мина" и тя започна сама да идва да се гушка и клатейки се казва "ооо, оооо, наама, нааама, Анди дупи".  Laughing Големи са хитруши.  Heart Eyes Абе да няма някаква епидемия от Варицела? Вече за 3то детенце май чувам... То по-добре да мине сега де, но дано мине бързо! Тя сигурно за това ти е вдигала Т.
Виж целия пост
# 290
Здравейте!   bouquet

Бърборанке, много гадно с подсичането. Представям си как я боли Андичка..., че чак и рани..., миличката ... Sad  Hug Дано скоро да й мине!  Praynig
Да, варицелата върлува точно в този сезон.

Гануше, наистина голяма хитрушка тая Дари.  Grinning Значи си проси целувки за щяло и нещяло, а...  hahaha  hahaha  hahaha

Г-це Кобрети, как е Мимче днес?

Алегорийка, какво пък при вас? Нали Теди е добре?

Буболече, наистина много вълнуваща снимка, а и това което ви предстои също ще е изпълнено с много положителни емоции.  Laughing Ама то дошло бе - 21.05.  Laughing  Laughing  Laughing А измислихте ли вече име за втората принцеса?  Laughing
Виж целия пост
# 291
Хари - за радост Теди е добре. Да не чуе дявола, че и ние имаме от снощи 5-6 пъпчици по тялото, но мисля, че не е шарка......
Виж целия пост
# 292
Eто ме и мен! Да се похваля, че днес е по-добре хайманата. Е, екстрите на заболяването още си ги има, но е видимо по-жизнена и весела. Щом къщата е нагоре с краката, значи оздравява детето.  Twisted Evil Днес ме измъчи и не спа след обяд, чак сега задрема, пък видимо й се спеше. Ама я приспивах от 14 до 16 и се отказах, че ме хванаха нервите. Ще я будя след час, че нощес ще гоним таласъмите.  Laughing
Гануше, рецептата е от тук http://ilrai.blogspot.com/2008/09/blog-post_19.html Аз правя кифлички, хайде, не често, ама се сещам от време на време, и тези са най-сполучливите, които съм пробвала.
Бубе, много красива чипоноска имаш.  Heart Eyes
Бърборанке, съчувствам ти за проблема с дупето. Оня крем, дето се обсъжда, Ивушка ми го праща на мен преди време, че и до днес я благославям.   bouquet И сега й беше в лошо състояние дупето и с две мазания е видимо по-добре.
Виж целия пост
# 293
Здравейте, мамчета!

Времето започна да се затопля, стъмва се все по-късно .... вече ми замириса на лято Simple Smile (или пък малко избързах)
Венцислава днес се разкраси на ръбчето на вратата. Така лошо го нацели, че чак мен ме заболя. Резултата е хем рана, хем синина, хем цицина и доста рев.
Планувала съм утре ако не вали да я запиша пак на кухня. И се моля да стане някакво чудо и да прояде това дете. Тя не че яде малко. По цял ден меле бисквити и кисело мляко. Понякога яде картофи и ориз. Месо не ще да погледне, ако я излъжа да хапне - плюе го. Голям проблем се оказа яденето  ooooh!

Рене, мноооого чаровна малката госпожица, поседнала на стълбата. Изобщо от всичките ти снимки лъха едно такова спокойствие, подреденост, сигурност .. не знам как точно да го опиша, но е много хубаво
Кобрети, браво на Мимчето, че пак лудува
Бърборанке, дано се оправи бързо Анди. И аз чух за варицела, имахме и контакт с болен (племенничката ми), но не можа да се зарази Венци. А на мен ми се искаше да я изкара сега, защото си мисля, че по-добре ще го понесе
Ганушка, как е морето? Чака ли ни?
Силви.д как си?

Айде, че пак пкъснях. Щ се опитам да стана по-редовна
Виж целия пост
# 294
Мамчета, благодаря за съчувствието!  Hug Адски ми е криво. Акълът ми е основно в огненото й, изранено дупе, разкрачената походка и периодичното плачкане къде от дупе, къде от кучешки зъбки.  Cry Днес заради гадното време реших да я разнообразя малко на клубче, но уви нямаше нито настроение, нито явно и физически комфорт да се катери и пързаля. Като се върнах след 30мин (ходих до аптека) беше с насълзени очи, търсейки ме, а предните пъти направо не разбираше, че ме няма и си щурееше. От Шайнчето разбрах, че и Бела е била все така подсечена докато не й избили последните по-трудни зъбки, та вече съм тотално убедена, че и при нас това ежеседмично, зверско подсичане през последния месец е само и единствено от кътниците и кучешките, избиващи по няколко наведнъж.  Confused (То до преди това никога не се беше посдичала.  Shocked ) Ама ще се оправим де. Така се расте.

Да знаете, че колажите са на 1стр, НО това не им е крайният вариант, тъй като в момента с Катето и Силвето работим по това да ги направим големи, че какво ли не пробвах.

Спокойна нощ!  Hug
Виж целия пост
# 295
Бърборанке дано ви помогне клотримазола  Praynig иначе има и имазол паста http://apteka.framar.bg/30015280/%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BE% … -25-%D0%B3%D1%80-.

Аз в нета бях чела,че дупето може да се маже с преварен зехтин,но не съм сигорна дали баш ни помогна на нас.Иначе не и бърши дупето с мокри кърпи,а колкото се може повече да седи с голо дупе и да го миеш честичко.И Алекс след всяко боледуване дупето му става в рани и всеки месец си копувах имазола и го мажех.Предполагам,че до ден два вече ще има ефект клотримазола  Praynig Praynig Hug

Кобрети радвам се за Мимето  Hug

Да и минава бързо раничката на Венцисладка  Hug Hug
Виж целия пост
# 296
Бърби, бързо да се оправя дупето на Анди Hug Hug Hug А за варицелата - и тук май има епидемия, сума ти и познати са с варицела. А в БГ от фотографската тема поне 5 дечица я минаха за последния месец!!!!
Колажите са СТРА-ХОТ-НИ!!!! А колко много са порасналидецата ни!!!!!!
Ганушче, Дари ми изглежда тоооолкова различна, какво беше малко шомпалче, а сега каква голяма мадама!
Терпихора, ау, каква страхотна коса имаАлексче!!!
Хари, страхотна е малкатарусапринцеса.
Аси, толкова е променен Ради, пупу, голям сладур.
Буболече, страхотна емоция. Азот тази бременност нямам нито една снимкаот 3Д, даже само веднъж ми го пуснаха да го видяза 30 секунди и  това беше  Sad Ама ще му правя снимки като се роди . Сватбата наближава ... Heart Eyes
Кобрети, бързо да се оправя Мария-гурия, страхотна е на снимката, много сладка. А каква дълга косица имааааа  Laughing Laughing Laughing
Лиде, Марси е голяяяям бонбон  Hug Hug Hug
Не видях май Савана на Амбишъс newsm78 newsm78 newsm78
Магаренце, Деси толкова нежна и финнамадамка изглежда  Hug Hug Hug
Всички деца са просто страхотни, жалко че не мога да ги изброя всички, но отивам да слагам Дани да спинка.
Лека нощ  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 297
Ехх тези зъби само мъчат малките ни слънца и то при всяко по различен начин.Али досега не се е  подсичали и не е вдигала Т заради тях,но пък през нощта много се буди и плаче и понякога денем е много кисела.По принцип задните кътници до кога трябва да са излезли? newsm78-нещо бях чела но дали до 2 год.или до 3 не се сещам.

Янче-дано бързо да се оправи Андичка,а за това правеното кремче значи Ивуша го е пращала на Кобрети,маи е доста ефективно,защо не се обадиш на Ивуша да ти направят и за теб. Шайн как са с Бела,ходиха ли вече в София в болницата?

reni_vm-дано да прояде Венци от кухнята,на мен лично ми е голямо улеснение,преди да я запиша не ми правеше впечатление,че всеки ден и правя нещо за хапване,но човек като свикне Laughing

Гануша-значи и ти имаш като моите притеснения за този Дентокинд Thinking.Ами аз реших да и давам,говорих с една приятелка,която е доста навътре с хомеопатията и каза че няма проблем,а и за цялото ни семейство е облекчение,без истерии по нощите.Ех тази Дари вярно си имаш голяма хитрушка Laughing

Буболече-много вълнуващи са тези моменти Heart Eyes и аз си пазя тези първи снимки на малкото мишле Grinning

Хари
-скоро и ти да ни покажеш една снимчица като на Буболечето Heart Eyes

За колажа-станали са много хубави,ако не можете да решите проблема с уголемяването пишете на лични да питам мойто програмистче какво ще каже по въпроса.Между другото нещо не се видяхме на втория колаж,където са майките с децата newsm78

Лека нощщщ
Виж целия пост
# 298
Уффф, jijin, много се извинявам, сега видях, пък уж проверявах ...  Embarassed Не се сърди, добавих я вече, ама да изчакаме да няма още нещо за ремонт, и ще го подменим. Голяма съм блейка!
За Савана, погледнах пак, няма я в снимка.бг  newsm78
Виж целия пост
# 299
Айде аз пак по нощите с моя велик антибиотик - кой ме кара да го взимам в 1 часа и сега да си кукам да дойде време... А то иначе аз симптоми нямах, та да чувствам подобрение...Можело човек да си ги има тия гадове ентерококите и без да усеща дискомфорти...

Поне файловете с колажите ги нагласих уж, ама гледам за изпуснат някой се говори, та ще трябва пак...
Утре Янчето ще ги смени линковете, за да са по-големи.
Иначе са страхотни просто. Имаме си големи сладурковци и сладурки вече.
Тъкмо днес гледах стари снимки и клипчета и направо се смаях колко малък е бил Боби.

Янче, дано бързо оправите дупето на Пандата, че да е весела и усмихната.
Аз днес не съм усетила кога е свършил голямата работа в пампата и горкия си е еспал обедния сън с акитата. Сега е червено дупето, ама дано до утре се оправи.

Лека нощ и послушни здрави мъници!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия