Корбети,Мила много целувки и гуш от нас за теб и Мими и скоро да ти прави мнооооого бели

Яна Митко не се подсичал до сега и не го мажа с нищо освен Судо крем(но като малък).Сега дори и тялото рядко му го мажа и то след баня.На лятото повече.
Ние постоянно сме потни,направо незнам защо.Снощи много си игра с племенниците,бягаха,скачаша викаха и на Митко чак вода му течеше от косата.Прибрахме се и го преобляках целия и му суших косата.След като заспа го пипам и все едно не съм го преобличала
Ще видя днес като не ги събираме и преди сън като не лудее така дали ще се поти?Буболече Мече-много се развълнувах от тази снимка.женско царство и много щастлив татко.Ние в нашата къща,мъжете ще са истински майстори ако направят женско.Все мъжки и това си е.дано ако имаме второ е женско

За зъбите-мием ги сутрин.Аз му ги търкам първи и после той довършва сам(т.е изсмуква пастата и е доволен)Дентокинд вече не давам(от около 4 месеца),но вече ни пробиха кучешките и 16 са на лице
Чао за сега от мен



, как да стане, че и не мирясва, докато не я целуна и най-накрая я целунах по устата, че се размина.
Ще споделиш ли рецептата за козуначените кифлички, мисля и аз да се пробвам, щом не са толкова трудни.
Чакаме и новини за Фурията.

Дори не мога да я почистя или измия. Доста плаче. Взех крема, за който писа Яна Вд - Имазол. То било Клотримазол под друго име - противогъбично. При нас не са гъбички, но не може да навреди, а четох страшно много добри отзиви точно при случаи на зверско подсичане, та да видим. И зъбите явно я болят, имам чувството, че от 2-3 дни е малко топла, но по стечение на обстоятелствата не мога да й измеря Т в дупето...

.Ами аз реших да и давам,говорих с една приятелка,която е доста навътре с хомеопатията и каза че няма проблем,а и за цялото ни семейство е облекчение,без истерии по нощите.Ех тази Дари вярно си имаш голяма хитрушка