
, ще чакаме с нетърпение и роклята на Буболече да видим 
и млякото трябва да махна
тогава и памперса, но всичко с времето си. обещах си вече да не му се ядосвам на детето. Щях да се оплаквам , но после ще пиша, че кубрат се събуди току що
Благодаря ви за хубавите думи за моите момиченца!
Винаги да е здрава и засмяна и от късмет в живота си да не се отърве!!!
Излязохме със Софи в 12.30ч. на разходка и се прибрахме в 16ч. доволни, изморени и щастливи и какво да видя - бравата ни счупена, входната врата само я побутнах и влязох. Целият ни апартамент беше обрнат нагоре с краката, можете да си представите... Фотоапарата, цялото злато, което никак не беше малко и няколко парфюма липсват. Явно обаче идиотите не са имали достатъчно време след като не са намерили камерата. Толкова ми стана гадно, като гледах бельото си, дрехите си, всичко разхвърляно по пода...., цялата се разтреперих, даже си докарах и малко контракции. Досега полицаите бяха в нас, ама какво от това...

Съчувствам ти за нещастието и ти пожелавам скоро да се отърсите от случката и дано да ги открият гадовете
А Преслава като порасне нама да пита: "А аз къде съм била на сватбата?"
От десерта хапна една лъжица и го побутна, супата и яденето изобщо не благоволи да опита.
Дано престанат тези злодеи .... аз не смея и да си помисля, че нещо такова може да се случи. Ама не е само в БГ, на еднапозната от Белгия им обраха цялата къща, ама ВСИЧКО ПРОСТО, де що видели - лаптопи, камери, фотоапарати, монитори .. и то през нощта докато те спели на втория етаж
Малко остана
,да ви е жива и здрава,много радост и усмивки да носи на цялото семейство,на теб бързо възстановяване
аз докато се включа да ти кажа че ще стискам палци всичко да е наред със секциото,ти вече си гушкаш малкото слънце
...изключително неприятно,бързо да се справите със ситуацията,а тези гадове дано да ги хванат и си получат заслуженото,сигурно се чувстваш ограбена и вътрешно и ти е нарушено душевното спокойствие,но знай че Бог гледа от горе и всичко се връща.Заради малкото човече,което е в теб,Софи и съпруга си,не се измъчвай и притеснявай,няма смисъл,прегръщам ви 
,много приятни емоции има покрай теб 
Аз пък вече цяла седмица,даже втора почнах,съм хремава,всичко тръгна от лека болка в гърлото и уж смуках и пръсках разни работи,пък сега кашлям като дърт тютюнджия и едни реки от носа ми,ужас,дано Али не се зарази само 
Прекрасно име сте избрали!
Кога беше терминът??


Препоръчани теми