Лили, много неприятна случка, не се кахъри за вещите, важното е че вие сте добре. Дано скоро ви мине уплахата и всичко да е като по старому
А относно сухия памперс, явно това е началото на края
Поздравления!За тръшкането, точно сега е периода на "първото юношество" (т.е. ранен пубертет) и е нормално децата да се държат така. Съветите от темата на Яна са много полезни, аз само не одобрявам този да се остави детето само, че не се знае, може да направи много по-голяма беля от едното тръшкане. Аз имам една много полезна книжка на д-р Фрицхю Додсън, в която пише да се остави детето да изрази емоциите си, а не да ги подтискаме. Хубаво е в подобни случаи да му се обясни и даже да се съгласим с неговото недоволство (та и ние на негово място бихме се тръшкали ако ни отнемат някакво удоволствие-в случая да си играе с другите деца, когато ние примерно бързаме да вземем храната от кухнята преди да затворят)
Ако някой се интересува, мога да цитирам части от книжката, за да стане по-ясно
Янче, що не си направите вие пясъчник?! Много по-лесно е и със сигурност доста по-евтино. Трябват ти няколко тухли за обиколник и няколко колички пясък...

, аз и повишавам тон, и викам, понякога съм я шляпвала дори, просто на моменти не мога да се сдържа 
Гануш 
После и критическа.. Като се замисли човек май цял живот човекът е в някаква фаза и просто трябва да го приемем като нещата от живота. 


Пръскам стеримар,физиологичен разтвор ама не пак си е запушено нослето.Днес ще го водя при педи да видим ще предпише ли нещо друго,че така не се живее с Алекс.

Бързо да се оправяте.
Айде чао за сега от мен.Хубав ден

).