След голямо 4удене и аз се престраших, 4е нали при мом4енцата е по-притеснително, знам ли 
На профила с твоето име, май е друго моми4е
След голямо 4удене и аз се престраших, 4е нали при мом4енцата е по-притеснително, знам ли 

Честит ви прощъпулник! 




!
Много съм щастлива!
Много се радвам.. сигурно, защото съм пристрастна, ама много ще ви отиват 2 принцеси!!!


За други такива като мен може да е полезно това:

, нищо ние пък мъжките майки ще чакаме някой ден да ни донесат момчетата по една добра снахичка 
Много се радвам вас!Таткото едва ли е толкова щастлив де,сигурно тайничко се е надявал за господин
Ако не стане на нейната целия блок разбира
И мерси за пожеланията! 
Забелязвам, че определено на тази им възраст вече и по поведение си личи кое е момичето и кое момчето на площадката. Момчетата (и Кубрат на Скайпетя ми направи силно впечатление като се засякохме преди месец) тичат ли тичат по топките, дори ритат супер кординирано. Анди я интересува топката само, ако някое детенце я "заплаши" да й я взема и вземе ли си я, я забравя. 
) и не и не. Всеки път едно и също. Майка й (много симпатична) вече няколко пъти подмята "Ама Андиии, ти защо правиш така? Защо буташ Яна, защо я дереш? Недей такааа". Аз естествено напълно я разбирам. Адски е гадно, когато някой по някакъв начин причинява дискомфорт на детето ти, едва ли не излиза, че е потърпевша на вид детска агресия (мразя тази дума, понеже освен този й странен навик Андреа по никакъв друг начин не е агресивна). ТА в началото тонът на майката беше нормален, но днес усетих и нотка на "скарване". Въпросът ми е как реагирате в такъв момент, ако въобще ви се е случвало някой да направи подобна забележка на детето ви...
Та съм в голяма чуденка какво и как да правя/реагирам в тези ситуации. 

При нас май някой от 2рия ред кътници е тръгнал. Започна и да ме хапе и баща си ухапа - сега и двамата сме белязани - аз по крака, а той по рамото.
Препоръчани теми