
ще поизчакам значи още малко.

С нея също се занимава сам.
. Много и харесва поредицата за Франклин, аз също ги харесвам и понякога използвам историите за поука на нейното поведение. Например като е кисела и припомням как Франклин е имал лош ден и какво е станало и така се разбираме по-бързо
. Също така има едно бебе Митко, което вече имам чувството е истински човек. Навсякъде сме с Митко, говори му (Миитенеце, много си ми сладък, Митааааче много те обичам
), храни го, разхожда го. Пъзели съм купувала няколко, но ми се струва много далече от тях още. А може би малко да съм я занимавала
. Почти не играе сама, иска да я гледам. Филмче като пусна, също иска да съм до нея. Като цяло обаче не я влекат филмчетата, не си ги търси сама, а аз и предлагам като имам да свърша нещо. Обича да рисува, да лепи, като и да готви в тенджерките си.
. Маги иска да и купим, още повече Франклин може да кара без помощни колелца
. А за кънки малки ли са още? И такова иска
.
Дея я копира Билянка във всичко - даже преди беше по-усилено, но при тях е веченото съзтезание - все Аз първа това, АЗ първа онова, Аз имам това, на МЕН първо това, на МЕН първо онова и т.н. и т.н., но са си другарчета и приятелчета и се надявам и в бъдеще да са си близки, защото си е истинско щастие
Мартина много висока расте 
И обличането и храненето, изобщо всичко свързано с нормалните нужди на едно дете се случват неизменно след повтаряне на 100 пъти на едно и също, преминаващо в повишен тон, нерядко скандали и рев. Ужасно е, просто ни изцежда и вече не знам как да процедираме. 

Миналата седмица й купих няколко нови и всеки ден минимум по няколко пъти си ги нарежда и разваля всичките (имаме около 10, от 12 до 50 парчета). Май ще трябва пак да й купя нови
Иначе си играе доста с пластелин, с бебетата си, готви, книжки обича да четем също (за Франклин са й любими и на нея също
), има една голяма кутия с най-различни животни, с тях се й къпе и си играе много също. Рисува от време на време, но само разни драсканици и неопределени неща
. Понякога си играе и с най-различни други неща и дреболии, не мога да се сетя за всичко. Общо взето може доста време да си се занимава сама, не мога да се оплача, само от време на време ми показва нещо или ме пита, но аз все съм наблизо така или иначе

. А Габи много напред с пъзелите, ние имаме с 49 парчета, но ме кара аз да ги редя, тя да гледа. По малките сама си ги реди.
.


Но предвид, че не мога да зарежа всичко или я оставям да ми повтаря, че ме чака или буквално почва да ме дърпа или просто се предам и й пускам филмче, докато свърша каквото трябва.

Препоръчани теми