Та в закона за държавния служител е записано, че
Извинете за оплакването, но педиатър в болница каза, че такова нещо не бил виждал. Черен дроб и далак също бяха увеличени. Само дето не знаем коя е бактерията, защото в Търново вече му бяха изписали АБ.

, май повече указания дава
Да им е жива и здрава ! Бързо възстановяване на мама ! 
Колко рев изревах в болницата и след това само аз си знам
Важното е че детето се оправи. Лекарите казаха че по-малките деца по-бързо се оправят
Обаче лекарите наистина много се уплашиха и с Мариела, първите дни, докато поспаднат левкоцитите беше кошмарно. Правиха й и чернодробни изследвания също. Като ни изписаха препоръчаха диета щадяща черния дроб и контролни кръвни изследвания (при хематолог) през 3 месеца. Казаха че за 6 месеца ще се нормализират нещата. Така и всичко отмина, не разбрахме какво точно се е случило. Имай предвид, че това нещо много съсипва имунната система на детето и трябва да взима нещо стимулиращо. На нас ни изписаха Изопринозин, един месец го пи.
Да е жива и здрава и да внесе много радост в живота ви!

! Да е жива и здрава и много щастлива .
.
. Свикна страшно много и се промени към добро
. Препоръчани теми